شمانیوز
کد خبر : 915829

به گزارش سان، اوله گنار سولسشر درباره شایعات مربوط به انتقال پل پوگبا به رئال مادرید می‌گوید پوگبا جایی نخواهد رفت و او از بابت شایعات مطرح شده در این باره نگرانی ندارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، روزنامه انگلیسی سان به نقل از اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد اعلام کرد پل پوگبا ستاره فرانسوی این تیم جایی نخواهد رفت. سولسشر علاوه بر این گفته بابت شایعات مطرح شده درباره انتقال پوگبا به رئال مادرید نگرانی ندارد و مطمئن است پوگبا در تیمش ماندگار خواهد بود.

 

علاقه شدید زین‌الدین زیدان به پل پوگبا موضوعی آشکار است. سرمربی فرانسوی رئال مادرید در طول تابستان تلاش زیادی برای انتقال هافبک هموطنش به سانتیاگو برنابئو انجام داد ولی در نهایت موفق نشد. اما شایعات مربوط به انتقال پوگبا به رئال همچنان ادامه دارد و گفته می‌شود او در اولین فرصت حتی در ماه ژانویه راهی مادرید خواهد شد.

 

اما سولسشر با رد این شایعات گفت:" من از بابت پوگبا نگران نیستم و هرگز هم در این باره نگران نخواهم شد چرا که پوگبا در این باشگاه ماندنی است".

 

سولسشر در ادامه صحبت‌هایش گفت:" من به رئیس رئال مادرید گوش نخواهم داد. اگر ماجرای مذاکرات و تلاشهای مادرید از ماه ژانویه شروع شود باز هم نگران نخواهم شد. اگر دوباره مجبور شویم با شایعات روبرو شویم همانطور که در طول تابستان از پس‌شان برآمدیم موفق خواهیم شد".

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه