شمانیوز
کد خبر : 916118

پیشکسوت استقلال گفت: این که پرسپولیس برتری چشمگیری نسبت به استقلال داشت، درست نیست و آن‌ها روی یک اتفاق و حادثه موفق شدند دروازه استقلال را باز کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایرنا: «علی موسوی» اظهار داشت: شکست در شهرآورد از نظر روحی روانی می‌تواند تبعات سنگینی را برای استقلال به همراه داشته باشد.

وی افزود: استقلال شهرآورد را خوب شروع کرد و نسبت به پرسپولیس نمایش بهتری را به اجرا گذاشت. آنها در نیمه دوم تا حدوی دچار افت فنی شدند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: اگر پنالتی «علی کریمی» تبدیل به گل می‌شد جریان بازی به سود استقلال تغییر پیدا می‌کرد و شاید این تیم باز هم می‌توانست دروازه پرسپولیس را باز کند.

موسوی تصریح کرد: این که پرسپولیس برتری چشمگیری نسبت به استقلال داشت، درست نیست و آن‌ها روی یک اتفاق و حادثه موفق شدند دروازه استقلال را باز کنند.

وی تاکید کرد: استراماچونی مربی بزرگی است و در این مقطع نباید تمام کاسه‌کوزه‌ها را سر او شکست؛ باید به این مربی زمان داد تا بتواند در استقلال تاکتیک‌هایش را جا بیندازد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: هنوز هفته‌های زیادی تا پایان لیگ برتر باقی مانده است و استقلال این فرصت را دارد با پیروزی‌هایی که در هفته‌های آینده کسب می‌کند از بحران فعلی خارج شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه