شمانیوز
کد خبر : 916532

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم نیاز به یک خط حمله قوی‌تر و زهر‌‌دار‌تر دارد و مهاجمان باید بیشتر تلاش کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فوتبالی: ناصر محمدخانی در گفت‌و‌گویی درباره عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس موفق شد به خوبی استقلال را در دربی شکست دهد اما برابر سپاهان بد بازی کرد و بازیکنان از موقعیت‌های‌شان استفاده نکردند و شکست خوردند. سپاهان با دو ضربه غیرمنتظره بیرانوند را غافلگیر کرد و واقعاً او بدشانسی آورد مخصوصاً گل دوم که اگر 100 بار هم آن ضربه زده شود شاید یک بار به آنجایی که وارد دروازه‌ شد, نرود.

وی با بیان اینکه هنوز بازی‌های زیادی از لیگ مانده و چیزی مشخص نیست ادامه داد: تیم نیاز به هماهنگی بیشتر دارد و باید از موقعیت‌هایی که به دست می‌آید بیشتر استفاده کند. مهاجمان پرسپولیس از کنار این موقعیت‌ها بی‌تفاوت می‌گذرند. در بازی‌های سنگینی مثل سپاهان و استقلال موقعیت کم به وجود می‌آید و باید از فرصت‌های اندک نهایت استفاده شود.

مهاجم پیشین پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس نیاز به یک خط حمله قوی‌تر و زهر‌‌دار‌تر دارد و مهاجم‌مان تیم باید بیشتر از اینها تلاش کنند. علی علیپور چند سال است که در پرسپولیس بازی کرده و در ترکیب جا افتاده و به عنوان یک گلزن مطرح شناخته می‌شود, اما خیلی کار دارد تا به مرز آمادگی کامل برسد و باید از فرصت‌هایی که برایش به وجود می‌آید نهایت استفاده را ببرد.

محمدخانی افزود: زمانی که ما بازی می‌کردیم بی‌جهت موقعیت از دست نمی‌دادیم و موقعیت‌های 40-30 درصد را به مرز 80-70 درصد می‌رساندیم و به گل تبدیل می‌کردیم. اگر توپی از دستم در می‌رفت و گل نمی‌شد, وقتی به خانه می‌رفتم تا شب فکر می‌کردم که چرا خراب کردم و مثلاً می‌گفتم اگر در آن صحنه سرِ توپ یا زودتر شوت می‌زدم, توپم گل می‌شد. در آن زمان برای هر موقعیت گل تجزیه و تحلیل می‌کردیم که چرا گل نزدیم اما الان بازیکن 6 موقعیت گل خراب می‌کند و یک گل می‌زند و بعدش ببینید, برای گلی که زده چه کار‌ که نمی‌کند. مهاجم خوب باید از 3 موقعیت 2 موقعیت را به گل تبدیل کند.

مهاجم پیشین پرسپولیس تصریح کرد: علیپور بازیکن خوبی است اما باید بیشتر تلاش کند, چون تماشاگر از او انتظار دارد. اگر او چند گل بزند راه می‌افتد. یک یا دو گل می‌تواند او را از لحاظ روحی بالا بیاورد و اعتماد به نفسش را بیشتر کند. پرسپولیس تاکنون چیز زیادی از دست نداده و با گذشت 5 بازی از لیگ در بالای جدول قرار دارد. کالدرون نیز چند ماه است که در ایران حضور دارد و باید به او فرصت بیشتری دهیم. همین الان نیز تیم جزو 4 تیم بالای جدول است و هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. با این حال پرسپولیس کار سختی نسبت به سال‌های قبل برای قهرمانی دارد. تراکتور, سپاهان و پدیده تیم‌های بسیار خوبی هستند که می‌توانند قهرمان لیگ برتر شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه