شمانیوز
کد خبر : 916572

مربی پیشین تیم ملی امید می‌گوید مسوولان تیم امید به جای تغییر مربی باید تدارکات و برنامه‌ریزی خوبی در سه ماه منتهی تا انتخابی فوتبال المپیک داشته باشد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ایسنا: هادی طباطبایی درباره اظهارات حمید استیلی مبنی بر احتمال تغییرات روی نیمکت تیم ملی در فاصله سه ماه تا شروع انتخابی المپیک گفت: اگر قرار است تغییر و تحولی باشد، باید زودتر از این تصمیم خودشان را می‌گرفتند. قبل از این هم سرمربی تیم ملی تغییر کرده بود.

او ادامه داد: یک بار در مسیر مسابقات المپیک مربیان را عوض کرده بودیم. تیم در شرایطی قرار گرفته بود که کسی حاضر به هدایت آن نبود. این اتفاق به خاطر شرایط تیم ملی امید بود.

مربی پیشین تیم ملی امید تاکید کرد: فکر می‌کنم بیش از این که به فکر تغییر مربی باشیم، باید به فکر تدارکات مناسب برای این تیم باشیم. مسوولان باید تکلیف خودشان را مشخص کنند. ما سه ماه فرصت داریم. باید ببینم برای این سه ماه چه کار می‌کنیم. در حال تکرار تجربیات تلخ خودمان هستیم.

طباطبایی اضافه کرد: ما باید ببینم چه برنامه‌ای را برای موفقیت این تیم تدارک دیده‌ایم و چه چیزی در اختیار مربی می‌گذاریم؟ وقتی ندانیم چه می‌خواهیم و می‌خواهیم چه کاری کنیم، همین می‌شود.

مربی پیشین تیم ملی امید تصریح کرد: متاسفانه ما زمان را از دست دادیم. سه ماه به انتخابی المپیک مانده و نمی‌دانیم در کجا هستیم.

وی با بیان این که تیم ملی شروع خوبی برای حضور در المپیک داشت، گفت: یکی از بهترین کارها این بود که در بازی‌های مقدماتی، بازیکنان زیر ۲۱ سال را به رقابت‌ها فرستادیم اما این به تنهایی کافی نبود.

طباطبایی اذعان کرد: اکنون تیم شاکله خود را از دست داده و شرایط برای تیم ملی امید مساعد نیست. الان زمان بسیار کمی باقی مانده است.

مربی پیشین تیم ملی امید برنامه‌ریزی را عامل اصلی ناکامی این تیم تاکنون دانست و گفت: ما هیچ برنامه‌ای نداشتیم. این که آدم‌ها به تیم بیایند و بروند، کفاف کار را نمی‌دهد. باید حضورمان در مسابقات با برنامه باشد.

او تاکید کرد: ما هنوز در ۴۰ سال پیش گیر کرده‌ایم. برای صعود به المپیک باید به اتفاقات فوتبال و اما و اگرها فکر کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه