شمانیوز
کد خبر : 916580

در اولین روز از مرحله یک شانزدهم حذفی جام حذفی ۶ بازی برگزار شد که به جز سایپا، سایر میزبان‌ها شکست خوردند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: روز گذشته و از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی ۶ دیدار برگزار شد که به ترتیب قشقایی میزبان صنعت نفت بود، نیروی زمینی در تهران از نود ارومیه پذیرایی کرد، تراکتور در همدان به مصاف پاس رفت، نساجی میزبان شهر خودرو بود، نفت مسجد سلیمان در قائمشهر با نساجی دیدار کرد و سایپا میزبان داماش گیلان بود.

در ۵ دیدار از ۶ دیدار روز گذشته، تیم‌های میهمان موفق شدند میزبانان خود را شکست داده و از گردونه این مسابقات حذف نمایند و سایپا تنها تیمی بود که در خانه پیروز شد. گرچه نارنجی پوشان تنها میزبان پیروز روز گذشته بودند، اما آنها برابر فینالیست فصل گذشته کار سختی داشتند و به لطف گل دقیقه نود این تیم لیگ دویی را با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند.

تراکتورسازی در همدان مقابل پاس با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد. سرخ پوشان تبریز که در این فصل هنوز دروازه‌شان باز نشده، دیروز برای اولین بار گل خوردند. این گل در غیاب رشید مظاهری و از روی نقطه پنالتی زده شد و تاثیری در صعود سرخ پوشان به مرحله یک هشتم نهایی نداشت.

نیروی زمینی تهران ضعیف ترین نتیجه روز گذشته را گرفت و در خانه با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب نود ارومیه شد. هر دو تیم در رقابتهای لیگ دسته اول حضور دارند و با این نتیجه نیروی زمینی که در لیگ یک هم حال و روز خوشی ندارد، وداعی زودهنگام با جام حذفی داشت.

قشقایی هم از تیم هایی است که در لیگ یک شرایط مطلوبی ندارد و هفته هاست در خانه و خارج از خانه شکست می خورد. شیرازی‌ها دیروز برابر صنعت نفت در شیراز شکست ۲ بر یک را پذیرفتند تا از جام حذفی هم کنار بروند.

نساجی و شهر خودرو دو لیگ برتری بودند که دیروز در جام حذفی با هم دیدار کردند و در این دیدار نزدیک شاگردان گل محمدی توانستند با یک گل میزبان خود را مغلوب نمایند. شهر خودرو که در لیگ برتر چهره یک مدعی قهرمانی را دارد، در جام حذفی هم گام نخستش را محکم برداشت.

نفت مسجد سلیمان و گل گهر هم دو تیم لیگ برتری دیگر بودند که بر حسب قرعه در این مرحله به مصاف هم رفتند. شاگردان تارتار که تمام دیدارهای شان در لیگ برتر را با مساوی پشت سر گذاشته‌اند، در اولین گام خود در جام حذفی مقابل تیم بگوویچ با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند تا با این نتیجه راهی مرحله بعد شوند.

نتایج شش دیدار روز گذشته از مرحله یک شانزدهم جام حذفی به شرح زیر است:

* قشقایی شیراز یک - صنعت نفت آبادان ۲

* نیروی زمینی صفر - نود ارومیه ۲

* پاس همدان یک - تراکتور ۲

* نساجی صفر - شهر خودرو یک

* گل گهر صفر - شهر خودرو یک

* گل گهر صفر - نفت مسجد سلیمان یک

* سایپا ۲ - داماش یک

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه