شمانیوز
کد خبر : 916584

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بازی برابر تیمی از لیگ دسته اول در جام حذفی بهترین فرصت برای استراماچونی است تا تیمش را متحول کند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر: تیم فوتبال استقلال در نخستین گام خود در جام حذفی امروز به مصاف تیم لیگ یکی گل ریحان البرز می‌رود.

پیمان صاحب جمعی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص این بازی اظهار داشت: گل ریحان از تیم‌های خوب لیگ دسته اول است که فاصله امتیازی آن با صدر جدول نشان از قدرت این تیم می‌دهد.

وی اضافه کرد: جام حذفی جام شگفتی هاست و در این مسابقات امکان هر رویدادی وجود دارد. معمولا هم تیم‌هایی که از لیگ‌های پایین‌تر می‌آیند انگیزه‌های بیشتری دارند. به خصوص در مقابل تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: البته این بازی بهترین فرصت برای استراماچونی است تا تیمش را متحول کرده و خودش را هم از زیر فشار خارج کند. سرمربی آبی پوشان آنقدر باتجربه هست که این حریف را دست کم نگیرد و با تمام قوا به میدان برود. چون ناکامی در این دیدار تبعات خیلی سنگینی برای این تیم خواهد داشت.

صاحب جمعی ادامه داد: آبی پوشان این فرصت را دارند تا با دو بازی نسبتا روان در جام حذفی و لیگ، شرایط شان را سر و سامان داده و فشار هجمه‌ها را هم کاهش دهند و با تمرکز بیشتری در ادامه مسابقات شرکت کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه