شمانیوز

برد پرگل و شیرین ترابزون برابر بشیکتاش تحت الشعاع غیرت ستاره ایرانی قرار گرفت تا محبوبیت این بازیکن نزد طرفداران این تیم بندرنشین بیشتر از قبل شود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: مجید حسینی با پیراهن شماره ۵ ترابزون در مصاف با بشیکتاش یکی از بهترین نمایش‌های چند هفته گذشته را ارائه داد تا نه تنها در برد ۴-۱ برابر عقاب‌های سیاه استانبول نقش داشته باشد بلکه در جنگ‌های تن به تن و درگیری‌های فیزیکی نیز نمایش متعصبانه‌ای داشت.

در اواسط نیمه دوم وقتی درگیری شدیدی میان سوسا کاپیتان شماره ۸ ترابزون با شماره ۱۰ بشیکتاشی‌ها یعنی اوزیاکوپ درگرفت، مجید حسینی برای کمک کردن به هم تیمی خود وارد این جنگ شد که انتشار تصاویر این صحنه‌ها و تعصب و غیرتی که ستاره ایرانی در دفاع از کاپیتان ترابزون از خود نشان داد با استقبال طرفداران دو آتشه "بوردو-ماوی ها"روبرو شد.

حسینی در این صحنه با شماره ۷۷ بشیکتاش یعنی گوخان گونول ملی پوش سرشاخ شد و کم نیاوردن او در این درگیری لفظی حسابی به مذاق طرفداران ترابزون خوش آمد تا آن‌ها به تمجید از تعصب و غیرت ستاره ایرانی در دفاع از کاپیتان و هم تیمی شان برآیند. یکی از طرفداران ترابزون در توئیتی که با انتشار فیلم صحنه درگیری‌ها نوشته بود به حسینی لقب پسرشجاع ایران را داد.

تمجید ترابزونی‌ها از غیرت لژیونر استقلالی

در این توئیت آمده است: «مجید حسینی مردی است که به خاطر هم تیمی خود با رقیب چشم در چشم می‌شود. او قلبی شجاع و نترس دارد که تعصب و غیرتش مثال زدنی است حتی اگر به قیمت دریافت اخطار هم تمام شود او به دفاع از تیم و رفقایش می‌پردازد. خوشحالیم چنین شخصیت فوق العاده‌ای را در تیم محبوب مان داریم و امیدواریم که برای سال‌های طولانی در خدمت او در ترابزون اسپور باشیم».

جالب این که ریتوئیت شدن این پست در میان سایر طرفداران ترابزون هم مورد توجه رسانه‌های ترکیه‌ای قرار گرفت تا آن‌ها از افزایش روزافزون میزان محبوبیت مدافع ملی پوش ایرانی در کارادنیز و تبدیل شدن او به یکی از اسطور‌های این باشگاه خبر بدهند. حسینی که فصل فوق العاده‌ای را با ترابزونی‌ها استارت زده به یکی از ستون‌های تدافعی یان کارامان سرمربی این تیم تبدیل شده و باشگاه در تلاش است تا قرارداد رو به اتمام او در پایان فصل را تمدید کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied