شمانیوز
کد خبر : 916634

اشکان دژاگه در بازی دیروز تراکتور با پاس همدان در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور یکی از خوب های تیمش بود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: او در مصاف با این تیم دسته دومی بسیار باانگیزه فوتبال بازی کرد و زننده گل دوم تیمش بود. اشکان با این بازی نشان داد هنوز با انگیزه است و هنوز هم می خواهد در ترکیب تراکتور و هم چنین تیم ملی بازیکن موثری باشد و او این نگاه را به طور قطعی از سال های حضور در فوتبال حرفه ای آلمان به دست آورده است.

مارک ویلموتس در شروع کار با تیم ملی اشکان را دعوت نکرد اما دژاگه نه تنها موضعی نگرفت بلکه با این تصمیم کنار آمد و خیلی زود دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شد و حتی در بازی با هنگ کنگ در دقیقه 87 بازی وارد میدان شد.

اشکان دژاگه یکی از بهترین بازیکنانی است که در سال های اخیر از فوتبال اروپا به تیم ملی معرفی شده است و همانند رضا گوچی هر گاه برای تیم ملی به میدان رفته است با همه توان و خوب بازی کرده است و هیچ گاه رفتارش برای تیم ملی حاشیه ایجاد نکرده است. اشکان با این روند انگیزشی و رفتاری هنوز هم می تواند در تیم ملی باشد حتی اگر شرایط سنی او به گونه ای باشد که در جام جهانی بعدی برای تیم ملی کارایی نداشته باشد.

به واقع بازی خوب اشکان در بازی دیروز نشان داد سن در فوتبال یک عدد است و عملکرد بازیکن در زمین مهمترین عامل است. مصطفی دنیزلی هم از این اتفاق خرسند است چرا که او در مسیر قهرمانی در لیگ برتر به تلاش بازیکنانی چون اشکان دژاگه نیازمند است. بازیکنی که دنیایی از تجربه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه