شمانیوز

سایت معروف ایتالیایی، دوباره نمره ضعیفی به عملکرد آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبرورزشی: سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» به روال عادی هر هفته خود، بهترین و بدترین‌های نمایندگان فوتبال ایتالیا اعم از بازیکنان و سرمربیان شاغل در خارج از این کشور را معرفی کرد که در این بین نام آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم فوتبال استقلال هم در جمع بدترین‌های هفته دیده می‌شود.

«کالچو مرکاتو» ضمن اشاره به تساوی ۲-۲ تیم فوتبال استقلال در خانه ذوب‌آهن در هفته پنجم لیگ برتر ایران که این تیم را رده سوم از پایین جدول قرار داد، به استراماچونی نمره «۵,۵» را که نمره ضعیفی به شمار می‌رود، داده است. سرمربی پیشین اینتر در پی شکست یک بر صفر تیمش در دربی تهران هم از این سایت نمره «۵» گرفته بود.

فابیو کاناوارو، سرمربی گوانگژو اورگراند چین و آنخلو اوگبانا، مدافع وستهام هم نمره «۵» را از این سایت گرفتند تا نام‌شان به همراه سرمربی ۴۳ ساله استقلال در جمع بدترین لژیونرها و سرمربیان شاغل در خارج از ایتالیا قرار بگیرد.

برترین‌های هفته هم جورجینیو، هافبک چلسی با کسب نمره «۷,۵»، جوزپه سانینو، سرمربی تیم بوداپست هانود مجارستان با کسب نمره «۶.۵» و مارکو وراتی، هافبک پاری‌سن‌ژرمن با کسب نمره «۶» بودند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied