شمانیوز

پیشکسوت استقلال گفت: هر تیمی را دست‌کم بگیرید دردسرساز می‌شود. گل‌گهر و غیر گل‌گهر ندارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، علیرضا اکبرپور همچنان بابت نتایج استقلال و عذابی که این مدت هواداران استقلال تحمل می‌کنند دلخور است. مهاجم اسبق استقلال معضل گلزنی تیم استقلال را حل‌شدنی می داند و ابراز امیدواری می کند تیم محبوبش در دیدار با گل‌گهر برنده از زمین خارج شود.

اوضاع استقلال را در لیگ چطور ارزیابی می‌کنید؟
تیم چهاردهم جدول است و هواداران دیگر تاب و تحمل این وضعیت را ندارند. از طرفی داوری‌ها هم باعث شده یا گل به ضررمان به ثمر برسد یا کارت‌های اشتباهی به بازیکنان داده شود. در کل اصلاً وضعیت تیم خوب نیست.

 آرای کمیته انضباطی برای استقلال را قبول داشتید؟
من قاضی نیستم ولی می‌دانم جزای دست زدن برای داور دو جلسه محرومیت و این مسائل نیست. در کل فکر می‌کنم آرای کمیته انضباطی خیلی منصفانه نبود.

غیبت این چند بازیکن در دیدار با گل‌گهر چه اثری روی تیم خواهد داشت؟
قطعاً اثرگذار است ولی بازیکنانی که در تیم هستند می‌توانند جای خالی آن‌ها را پر کنند. روزبه چشمی که هست می‌تواند در دفاع میانی بازی کند و مسعود ریگی و علی کریمی هم برای بازی در هافبک میانی حضور دارند. در کل بعید می‌دانم تیم از نظر نفری کم بیاورد.

گل‌گهر می‌تواند دردسر‌ساز شود؟
هر تیمی را دست‌کم بگیرید دردسرساز می‌شود. گل‌گهر و غیر گل‌گهر ندارد. البته فکر می‌کنم استقلال با یک برد در دیدار با گل‌گهر می‌تواند به اوضاع خودش سروسامان بدهد و از این شرایط بیرون برود. البته فاصله استقلال با صدر زیاد شده و کسب ۳ امتیاز در ۵ بازی یعنی از دست رفتن ۱۲ امتیاز! این یعنی ۴ برد لازم است تا استقلال خودش را به بالای جدول برساند. چون قطعاً دیگر رقبای استقلال هم در این حدفاصل بیکار نمی‌نشینند.

وضعیت خط حمله استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
اصلاً خوب نیست. تیم یک تمام‌کننده تمام‌عیار ندارد. تبریزی در ذوب‌آهن بازیکنی گلزن بود که هر بار استقلال با این تیم بازی داشت فقط یکی، دو بازیکن را باید می‌گذاشتیم او را مهار کند ولی در این مدت که فرصت بازی داشته هیچ خطر جدی روی دروازه رقبای استقلال به‌وجود نیاورده است. متأسفانه محسن کریمی که می‌توانست به تیم کمک کند هم مصدوم شده و حالا با قائدی و آقایی باید بازی کنیم. خدا کند دیاباته به گل‌گهر برسد و فرشید اسماعیلی را از استقلال نگیرد که او کنار داریوش شجاعیان تنها عناصر تهاجمی خوب در خدمت تیم در این چند بازی بودند.

حرف باقی مانده...
فقط این را می‌دانم که بردن در لیگ در این شرایط از نان شب برای استقلال واجب‌تر است.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه