شمانیوز
کد خبر : 916995

جولین ناگلسمان، سرمربی جوان لایپزیش، پپ گواردیولا را الگوی مربیگری خود توصیف کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: جولین ناگلسمان 32 ساله در سالهای اخیر روی نیمکت هوفنهایم عملکردی فراتر از تصور داشت و حالا هدایت لایپزیش را بر عهده گرفت. بسیاری جولین ناگلسمان را در آینده روی نیمکت بایرن مونیخ یا تیم ملی آلمان تصور می کنند و او در مورد سبک مربیگری خود صحبت کرده است.

جولین ناگلسمان گفت: "الگوی من بارسلونای تحت هدایت پپ گواردیولا است، سبکی که رقبا هیچ پاسخی برای آن ندارند. من همیشه بازی های تیم او گواردیولا مشاهده می کردم. او نام برای خود همانند یوهان کرویف دست و پا کرد و فقط تعداد بسیار کمی از تیم ها در سطح بالای فوتبال قادر به تسلط بر توپ با این میزان هستند. علاوه بر گواردیولا، توماس توخل سرمربی من در تیم دوم آگزبورگ در سال 2007 نیز برای من الهام بخش بود. توماس توخل یک سرمربی کمال گرا است و فعالیت کنار او بسیار پر فشار و چالش برانگیز بود.

ما باید صبر کنیم و ببینیم که آیا می توانیم شرایط مدعیان را تغییر دهیم یا خیر. هنوز راه درازی در پیش روی ما برای رسیدن به بایرن مونیخ و دورتموند وجود دارد. بایرن برای چندین دهه در صدر قرار دارد و دورتموند برای 10 سال گذشته بسیار باثبات بوده است.

اگر ما بتوانیم این خود را برای هفت یا هشت سال آینده حفظ کنیم در همان زمره قرار خواهیم گرفت. ما مسیری طولانی را طی کرده ایم ، اما آرزو داریم که به سمت آنها یورش ببریم و ثبات آنها برای ما الهام بخش باشد."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه