شمانیوز
کد خبر : 916996

مربیان و بازیکنان سابق تراکتور در ورزشگاهی حضور یافتند که خاطرات زیادی از آن دارند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: تیم پارس جنوبی جم در شرایطی برای دیدار با تراکتور به تبریز سفر کرده که تعدادی از مربیان و بازیکنان سابق سرخپوشان تبریزی را در جمع خود دارد. فراز کمالوند، سرمربی کنونی پارس جنوبی سابق 3 سال مربیگری در تراکتور را دارد و موفق شده این تیم را به لیگ برتر نیز بیاورد. این مربی باتجربه در کادرفنی خود از مرتضی اسدی و امیرمحبی دوبازیکن سابق تراکتور استفاده می کند و نادر باقری مربی گلرهای سابق تراکتور نیز اکنون در کادرفنی پارس جنوبی حضور دارد.

همچنین در جمع بازیکنان پارس جنوبی نیز محمد ابراهیمی کاپیتان سابق تراکتوری ها حضور دارد. بازیکنی که محبوبیت زیادی نزد پرشورها دارد و به F14 نیز مشهور است. ضمن اینکه شهرام گودرزی، محمد نوری و علی عبدالله زاده نیز سابقه بازی در تراکتور را دارا هستند.

نکته قابل توجه این بود که تمرین امروز پارسی ها در تبریز در زمینی برگزار شد که سالها تمرینات تراکتور در آن برگزار می شد و پارسی های کنونی خاطرات زیادی در آن دارند. زمین لشگر عاشورای تبریز که مدت ها محل برگزاری تمرینات تراکتور بود، امروز میزبان تمرین پارس جنوبی شد و تراکتوری ها سابق خاطرات گذشته شان را زنده کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه