شمانیوز
کد خبر : 917017

شهرخوردو در دیدار مقابل پرسپولیس نسبت به بازی جام حذفی با چند تغییر به میدان خواهد رفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، شهرخودرو در چهارچوب هفته ششم لیگ برتر از ساعت ۱۸:۱۵ در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان تیم پرسپولیس خواهد بود.

شهرخوردو در شرایطی میزبان سرخپوشان پایتخت خواهد بود که مهدی رحمتی را در مرحله یک شانزدهم جام حذفی مقابل نساجی به دلیل دریافت کردن چندگل بد و یک خروج اشتباه در دیدار‌های قبلی خود در لیگ برتر روی نیمکت قرار داده بود و اکبر منادی، گلر دوم شهرخودرو به جای او درون دروازه قرار گرفت. اما امروز به دلیل اهمیت این دیدار در مصاف با پرسپولیس احتمالا گل‌محمدی بار دیگر از مهدی رحمتی به دلیل تجربه بالایش دورن دروازه قرار استفاده خواهد کرد.

در دفاع وسط شاهد حضور محمدحسین مرادمند و علی نعمتی و در پست دفاع راست فرشادمحمدی مهر و در دفاع چپ هم به احتمال زیاد شاهد حضور محمدعلی فرامرزی خواهیم بود.

در پست هافبک دفاعی به احتمال زیاد از یک مهره کلیدی یعنی اکبر صادقی و در کنار او علی نبی‌زاده استفاده خواهد شد.
در پست هافبک هجومی هم سروش رفیعی مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت، در پست‌های وینگر راست و وینگر چپ نیز به ترتیب از سعید صادقی و امین قاسمی نژاد استفاده خواهد شد.

در خط حمله شهرخودرو به احتمال بسیار بالا گل محمدی مانند چند بازی گذشته خود از یونس شاکری مهاجم گلزن تیمش استفاده خواهد کرد. روح‌الله باقری هم که در چند دیدار گذشته تیمش به دلیل مصدومیت غایب بود گفته می‌شود به این بازی رسیده و می‌تواند در ترکیب اصلی شهر خودرو بازی کند، ولی به احتمال زیاد گل‌محمدی از او به عنوان یار تعویضی استفاده خواهد کرد.

لازم به ذکر است که یحیی گل محمدی در این بازی مقابل پرسپولیس به دلیل نداشتن بازیکن محروم و مصدوم تمامی بازیکنان تیمش را در اختیار دارد، با این وجود دستش برای چیدن ترکیب برای این دیدار و تعویض باز خواهد بود.

ترکیب احتمالی شهرخودرو در مصاف با پرسپولیس تهران در بازی امروز به شرح زیر است:
سید مهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، فرشاد محمدی‌مهر، محمدعلی فرامرزی، اکبر صادقی، علی نبی‌زاده، سروش رفیعی، سعید صادقی، امین قاسمی نژاد، یونس شاکری

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه