شمانیوز
کد خبر : 917038

مدیرعامل باشگاه استقلال در اعتراض به قضاوت بازی تیمش گفت: تنها کار که می‌توانیم انجام دهیم اعتراض به فدراسیون فوتبال است که تاکنون انجام دادیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال اقداماتی را انجام دهد که منجر به ارتقاء کیفیت داوری شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، امیرحسین فتحی بعد از پیروزی از استقلال مقابل گل گهر سیرجان، گفت: برد بسیار خوبی را کسب کردیم. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. البته به این مقدار راضی نیستیم.

وی یادآور شد: داوری در حد و اندازه و فوتبال لیگ برتر نیست. به کمیته داوران اعلام می‌کنم این داوری در شان فوتبال ما نیست. داوری واقعا تعیین کننده بود. داور در صحنه پنالتی مرتکب اشتباه شد و توقف‌های بی‌موردی را شاهد بودیم.

مدیرعامل استقلال در واکنش به اینکه این باشگاه چه اقدامی را انجام خواهد داد، تاکید کرد: تنها کار که می‌توانیم انجام دهیم اعتراض به فدراسیون فوتبال است که تاکنون انجام دادیم. امیدوارم فدراسیون فوتبال اقداماتی را انجام دهد که منجر به ارتقاء کیفیت داوری شود.

فتحی خاطرنشان کرد: امیدوارم از تعطیلات پیش رو استفاده کنیم و کیفیت خودمان را ارتقاء ببخشیم. استقلال تاکنون بازی‌های خوبی را انجام داده است. همه کارشناسان معتقدند ما تیم خوبی هستیم اما امیدوارم کیفیت تیم ما  بهتر از این شود.

او درباره جذب مهاجم خارجی به جای شیخ دیاباته تاکید کرد: مهاجمی جای دیاباته جذب نمی‌کنیم. مصدومیت او برطرف شده و اکنون در مرخصی است. از ابتدا هم مهاجمی را مدنظر داشتیم که استراماچونی مکاتباتی را انجام داده و به زودی به تیم اضافه می‌شود.

مدیرعامل استقلال درباره شایعه استعفای او که بعد از هر بازی مطرح می‌شود، گفت: کسانی که آرامش استقلال را دوست ندارند این حرف‌ها را مطرح می کنند. به محضی که تیم ما پیروز می‌شود می گویند فتحی استعفاء داد.

او درباره صدور رای بازی سوپرجام و شائبه ناقص بودن مدارک این تیم تاکید کرد: منتظر رای CAS هستیم. مدارک ما ناقص نبوده و از ما چیزی نخواستند.

فتجی درباره وضعیت پروپئیچ و پرداخت مطالبات این بازیکن گفت: بهتر است با او تماس بگیرید. خبرنگاران ما بیش از ما و AFC پیگیر وضعیت او هستند. فدراسیون جهانی فوتبال رای داده این مطالبات از محل سپرده ایران در AFC پرداخت می‌شود. پرونده او در فدراسیون فوتبال بسته شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه