شمانیوز
کد خبر : 917064

علی جباری، پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از پیروزی مقابل گل‎گهر بسیار خوشحالم، اما اعتقاد دارم این تیم هنوز نقاط ضعفی دارد که باید هر چه زودتر مرتفع شود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از میزان: علی جباری با اشاره به پیروزی آبی‎پوشان برابر گل‎گهر سیرجان اظهار داشت: بازی خوبی شاهد نبودیم که این موضوع به آمادگی روحی و روانی بازیکنان مرتبط می‎شود. البته از پیروزی استقلال بسیار خوشحالم، اما اعتقاد دارم این تیم هنوز نقاط ضعفی دارد که باید هر چه زودتر مرتفع شود.

وی افزود: در دقایق پایانی دیدار مقابل گل‎گهر باز هم شاهد اشتباهات فردی از سوی بازیکنان استقلال بودیم که این موضوع به استرس آن‌ها ارتباط دارد. فکر می‎کنم با چند بازی دیگر، دغدغه بازیکنان کم شود. اعتماد به نفس بازیکنان استقلال باید به بالاترین حد خود برسد و با کسب چند پیروزی، این اتفاق رخ می‎دهد. به لحاظ تاکتیکی هم، استقلال رشد خوبی داشته و این روند باید ادامه پیدا کند.

جباری با اشاره به ۶ امتیازی شدن استقلال تصریح کرد: بالاخره این تیم از انتهای جدول جدا شد، ولی من می‎گویم اگر آن پنالتی دربی به گل تبدیل می‎شد، امروز این تیم بالاتر از پرسپولیس در جدول قرار می‎گرفت. کافی بود قبل از آن بازی، تمرین پنالتی می‎کردند تا امروز، به لحاظ کسب نتیجه شرایط بهتری به وجود می‎آمد. به هر حال آن بازی گذشته و باید به فکر آینده باشیم. دیگر هیچ امتیازی نباید به سادگی از دست برود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه