شمانیوز
کد خبر : 917079

تیم سپاهان دیروز در مصاف با ذوب آهن ارایه گر بازی خوبی بود و این بازی حساس و سرنوشت ساز را با گل های ولسیانی و استنلی به سود خود پایان برد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: گلزنی مدافعان درتیم امیر قلعه نویی چیز تازه و نویی نیست. فصل گذشته عزت پورقاز 5 گل درلیگ برتر و 1 گل در جام حذفی برای تیم سپاهان به ثمر رساند و گل زن ترین مدافع لیگ برتری بود و جالب اینکه خیلی از این گل ها در جریان بازی بود نه اینکه مدافعان سپاهان به روی ضربات ایستگاهی پیشروی کنند و باضربه سر به گل برسند.

ولسیانی که به خوبی متوجه این دستور تاکتیکی و آزادی عمل شده دیروز در بازی با ذوب آهن پیشروی کرد و استارت پیروزی تیمش در این بازی را با یک ضربه سر زیبا زد. جالب اینکه در صحنه منجر به گل ابتدا ضربه ایستگاهی مهدی کیانی برگشت داده شد و در برگشت عزت پورقاز با هوشیاری توپ را به امید نورافکن داد و سانتر این بازیکن به خوبی روی سر ولسیانی داشت و یک گل تماشایی به ثمر رساند. البته در گلزنی مدافعان تیم سپاهان باید به پوشش خوب فضا از سوی هافبک های دفاعی تیم اشاره کرد. به خصوص مهدی کیانی که به خوبی وقتی مدافعان پیشروی می کنند و فضای آنها را پوشش می دهد.

تیم سپاهان در 6 بازی انجام داده درلیگ برتر گلی دریافت نکرده است و این نشان می دهد تیم در سازمان دفاعی بسیار موفق بوده است. جالب اینکه عزت پورقاز دیروز در این باره گفت در گل نخوردن تیم همه اعضای تیم نقش دارند و این موفقیت را نمی توان به یک بازیکن ربط داد. اما بی تعارف سپاهان با این مدافعان خوب این فصل یکی از امیدهای اصلی برای قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود. هر چند باید به گلری های خوب پیام نیازمند در خط دروازه هم اشاره کنیم. دروازه بانی که از حاشیه دور است و با روندی که در پیش گرفته است از شانس زیادی برخوردار است که در آینده به جای علیرضا بیرانوند درون دروازه تیم ملی بایستد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه