شمانیوز
کد خبر : 917106

بازگشت مهاجم بارسلونا به میادین خبر بدی برای هواداران سویا است چون ستاره آرژانتینی در ۳۷ بازی ۳۶ بار دروازه‌شان را باز کرده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از آس، هواداران سویا زمانی که حرکت لیونل مسی در به ثمر رسیدن گل دوم بارسلونا برابر اینتر مشاهده کردند ترس برشان داشت. آبی اناری ها به لطف گل لوییس سوارس ۲ بر یک پیروز شدند. مسی تنها ۲۱۰ دقیقه در این فصل بازی کرده است و آسیب دیدگی‌اش از پای چپ کاملا بهبود یافته و آماده بازی برابر سویا یولن لوپتگی است. ناکامی ستاره آرژانتینی در گلزنی یک نگرانی محسوب می‌شود. کاپیتان بارسا در چنین شرایطی برابر سویا قرار می‌گیرد که در ۳۷ بازی ۳۶ بار دروازه این تیم را باز کرده است. بازیکن آرژانتینی هر ۶۱ دقیقه برابر سویا گلزنی کرده و به همین خاطر مبالغه نیست که دیدار بارسا و سویا با آمار یک بر صفر با گل مسی ثبت شود. اتلتیکو مادرید دومین قربانی مهاجم بارساست و این بازیکن ۲۹ بار دروازه‌اش را باز کرده است. والنسیا (۲۷ گل)، رئال مادرید (۲۶ گل) و اسپانیول (۲۵ گل) دیگر تیم‌هایی هستند که مسی بهترین آمار خود را برابرشان به ثبت رسانده است.

هواداران سویا فصل گذشته از ستاره آرژانتینی ضربه خوردند چون او توانست در سانچس پیسخوان هت‌تریک کند. به نظر می‌رسد در چنین بازی‌هایی برای بازیکن اهل روساریو فرش قرمز پهن می‌شود. بازیکن آرژانتینی در سوپرجام اروپا دو گل از طریق ضربه آزاد به ثمر رساند و دروازه بتو را باز کرد. او تنها با گل‌هایش جام قهرمانی را به ارمغان نیاورده است. دو پاس گلش به جوردی آلبا و نیمار در فینال کوپا دل ری ۲۰۱۶ بارسلونا را قهرمان کرد. همچنین مسی با هت‌تریک خود برابر سویا توانست برترین گلزن تاریخ لالیگا شود. این اتفاق در نوامبر ۲۰۱۴ رخ داد.

در مجموع آمار ۳۶ گل در ۳۷ بازی به ثبت رسید و لوپتگی باید برای این مشکل راه حلی پیدا کند. سرمربی اسپانیایی پیش از این که با رئال مادرید خداحافظی کند برابر بارسا در نوکمپ شکست ۵ بر یک را تجربه کرد اما مسی در آن دیدار حضور نداشت. همچنین زمانی که هدایت تیم ملی اسپانیا را بر عهده داشت و در یک بازی دوستانه ۶ بر یک آرژانتین را شکست داد، ستاره آلبی سلسته در آن بازی حضور نداشت. باید دید لوپتگی برای کنترل مسی از چه روشی استفاده خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه