شمانیوز
کد خبر : 917256

کمیته فنی فدراسیون فوتبال در چند روز گذشته با مربی اسبق تیم امید برای حضور در این تیم مذاکراتی داشته است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فارس: امیرحسین پیروانی که سابقه مربیگری در تیم امید در سال های گذشته را دارد، به عنوان جدی ترین گزینه برای دستیاری حمید استیلی در این تیم است.

مرتضی محصص رئیس کمیته فنی در چند روز گذشته مذاکراتی با امیرحسین پیروانی داشته است اما این مربی هنوز جواب نهایی را به فدراسیون نداده است.

ظاهرا قرار شده جلسه ای بین پیروانی و استیلی برگزار شود و سپس این مربی تصمیم خود را بگیرد. این نشست احتمالا فردا برگزار می شود.

البته درحالی از پیروانی به عنوان گزینه مربی در تیم امید یاد می شود که هنوز فدراسیون فوتبال سرمربیگری حمید استیلی در تیم زیر 23 ساله ها را اعلام نکرده و پیش از این وعده داد بود امروز تصمیم نهایی را بگیرد.

با نامشخص بودن کادرفنی تیم امید شروع تمرینات هم مشخص نیست. قبل از این قرار بود تمرینات از 15 مهر آغاز شود اما فعلا خبر رسمی از شروع تمرینات نیست. جالب است که با وجود نامشخص بودن این موارد یحیی گل محمدی سرمربی تیم شهرخودرو بعد از بازی با پرسپولیس در نشست خبری اعلام کرد جمعه هفته جاری با تیم امید بازی دوستانه دارند!این درحالیست که هنوز اسامی تیم امید هم اعلام نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه