شمانیوز
کد خبر : 917257

بازیکنان پرسپولیس در اکثر نبردهای تن به تن خود مقابل شهرخودرو ضعیف ظاهر شدند تا سومین شکست این تیم، ظرف مدت شش هفته رقم بخورد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فوتبالی: تیم فوتبال پرسپولیس در حالی با نتیجه یک بر صفر از شهرخودرو مشهد شکست خورد که بازیکنان این تیم نتوانستند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

خط دفاعی پرسپولیس در ثانیه های پایانی تمرکز نداشت تا فرشاد فرجی موفق شود روی اشتباه محمدحسین کنعانی زادگان برای مشهدی ها گلزنی کند.

بازیکنان پرسپولیس در حالی سومین باخت خود در هفته ششم لیگ برتر فصل جاری را تجریه کردند که مالکیت توپ آنها ۴۷ درصد بود. آنها با این وجود معدل دقت پاس خود در هفته های قبلی را حفظ کردند و موفق شدند اکثر پاس های خود در میانه میدان و همچنین یک سوم دفاعی را سالم به مقصد برسانند.

با این وجود عدم موفقیت بازیکنان این تیم در نبردهای تن به تن سبب شد تا شاگردان گابریل کالدرون دوندگی زیادی را برای گرفتن توپ در میانه میدان داشته باشند. بازیکنان پرسپولیس تنها دو بار توانستند ضربه اول را در نبردهای هوایی بزنند. عملکردی که در مقایسه با ۱۸ نبرد هوایی دو تیم بسیار ضعیف است.

همچنین بازیکنان این تیم نیز از سعی می کردند از انجام حرکات انفرادی پرهیز کنند و دریبل های کمتری را بزنند. با این حال تنها محمد نادری بود که توانست سه دریبل موفق به عنوان مدافع چپ پرسپولیس بزند و سایر بازیکنان نتوانستند موفق شوند.

پرسپولیس برای دومین بار متوالی بدون اینکه گلی را بزند شکست را تجربه کرد. آماری که بی ربط با شوت های بی دقت علی علیپور در نوک خط حمله پرسپولیس نبود. مهاجم سرخپوشان در طول این دیدارف چهار بار اقدام به شوت سمت دروازه مهدی رحمتی گرفت که هیچ کدام از انها در چارچوب نبود.

پرسپولیس در حالی مقابل شهر خودرو تن به شکست داد که این تیم در تمامی آمارهای ممکن از حریف خود ضعیف تر بود تا دست خالی به تهران بازگردد.

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه