شمانیوز
کد خبر : 917292

شب گذشته (یکشنبه) برخی از لژیونر‌ها برای تیم‌های خود به میدان رفتند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از میزان: شب گذشته (یکشنبه) برخی از لژیونر‌های فوتبال ایران برای تیم‌های خود به میدان رفتند.

سوپر لیگ ترکیه/ ترابزون اسپور ۲ - ریزه اسپور یک

در هفته هفتم سوپر لیگ ترکیه شب گذشته تیم‌های ترابزون و ریزه اسپور به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با برتری تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. سیدمجید حسینی ملی‌پوش ایرانی تیم ترابزون که در این بازی از ابتدا برای تیمش به میدان رفته بود در دقیقه ۶۳ از زمین بازی خارج شد و جای خود را به دنیل استوریج مهاجم پیشین لیورپول داد. با ثبت این نتیجه تیم ترابزون با ۱۲ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار گرفت.

لیگ برتر کرواسی/ لوکوموتیو یک - رجیکا یک

در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کرواسی شب گذشته تیم‌های لوکوموتیو و رجیکا به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی به پایان رسید. صادق محرمی لژیونر ایرانی تیم لوکوموتیو در این بازی ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت. لوکوموتیو با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و در رده ششم قرار گرفت.

ژوپیر لیگ بلژیک/ کلوب بروژ ۴ - خنت صفر

در هفته دهم از رقابت‌های ژوپیر لیگ بلژیک شب گذشته تیم‌های کلوب بروژ و خنت به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با شکست سنگین تیم لژیونر کشورمان به پایان رسید. میلاد محمدی مدافع ایرانی تیم خنت در این بازی از روی نیمکت کار را دنبال و فرصت بازی پیدا نکرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه