شمانیوز
کد خبر : 917322

مهدی ترابی، وینگر تیم فوتبال پرسپولیس به عدم دعوتش به اردوی تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از تسنیم: مهدی ترابی با اشاره به شرایط این روزهای پرسپولیس و اینکه سرخپوشان پایتخت در شش بازی ابتدایی لیگ برتر، سه شکست را برابر تراکتور، سپاهان و شهر خودرو تجربه کرده‌اند، گفت: می‌دانیم که هواداران ناراحت و نگران هستند، ولی ما به تغییر این شرایط امیدوار هستیم. در این سه بازی هم می‌توانستیم بازنده نباشیم و همه دیدند که چقدر موقعیت از دست دادیم. ما خوب فوتبال بازی می‌کنیم و در حال حاضر مشکل اصلی پرسپولیس زدن ضربات آخر است. ما در این زمینه بی‌دقت هستیم و باید این بی‌دقتی را با تلاش و تمرین بیشتر از بین ببریم.

وی درباره انتقادهای برخی از هواداران پرسپولیس از کالدرون و مقایسه این مربی با برانکو تأکید کرد: هواداران پرسپولیس وقتی برانکو به این تیم آمد از این مربی حمایت کردند. اعتقاد من این است که کالدرون مربی خوبی است و هواداران باید از این مربی هم حمایت کنند. شما می‌بینید که پرسپولیس خوب فوتبال بازی می‌کند و مطمئن باشید که در آینده این نتایج را جبران خواهیم کرد. ما به اندازه کافی برای جبران وقت داریم.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از حسین ماهینی بعد از شکست برابر شهر خودرو گفت: ماهینی کاپیتان دوم تیم است و قطعاً تجربه این بازیکن به درد پرسپولیس می‌خورد. امیدوارم هواداران هم نسبت به خیلی چیزها باهوش و حرفه‌ای رفتار کنند. انتقاد از ماهینی درست نیست و هواداران باید همیشه حامی تیم و بازیکنان باشند. البته آنها کنار ما هستند و بعد از بازی با سپاهان هم که شکست خوردیم تیم را تشویق کردند.

ترابی در پاسخ به این پرسش که «آیا قبول داری جونیور در حد بازی در تیمی چون پرسپولیس نیست؟»، خاطرنشان کرد: جونیور اینجا غریب است و نباید این بازیکن را تخریب کنیم. این مهاجم نیاز به زمان دارد تا خودش را نشان دهد.

وی در پایان درباره دعوت نشدنش به اردوی تیم ملی تصریح کرد: این تصمیم کادر فنی بود. بازیکنانی که دعوت شدند جزو بهترین‌ها هستند و امیدوارم تیم ملی نتیجه بگیرد تا مردم خوشحال شوند. با دعوت نشدن به تیم ملی دنیا به آخر نمی‌رسد. من تلاش می‌کنم که دوباره برگردم و تصمیم کادر فنی هم کاملاً برایم قابل احترام است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه