شمانیوز
کد خبر : 917537

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی کلمبیا در مورد دلیل عدم حضور خامس رودریگز در اردوی تیم ملی این کشور برای بازیهای دوستانه مقابل شیلی و الجزایر صحبت کرده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از فوتبالی:  کی‌روش در صحبتهایی اعلام کرده که قبل از اعلام لیست با خامس صحبت کرده و از کسانی که دراین رابطه شایعه پراکنی کرده اند انتقاد کرده است.

بعد ازانتشار لیست بازیکنان فراخوانده شده به اردوی تیم ملی کلمبیا برای بازیهای دوستانه مقابل شیلی و الجزایر، گمانه زنی ها و شایعات زیادی مطرح شد که حالا کی‌روش دراین رابطه شفاف سازی کرده است:« بعد از انتشار لیست بازیکنان فراخوانده شده، گمانه زنی های زیادی مطرح شد که البته این اتفاق در دنیای جنجالی فوتبال طبیعی است. همیشه باید سعی کرد که این گمانه زنی ها که هیچ صحت و اساسی ندارند را با واقعیت جدا کرد.»

سرمربی تیم ملی کلمبیا ادامه داد:« من دیدم که کسی می گفت که خامس درخواست کرده که به تیم ملی نیاید ولی این طور نیست. من پاسخ دیگری ندارم و نمی خواهم درمورد رویارویی ها صحبت کنم. باید با صداقت و شفافیت درمورد تصمیمی که گرفتم حرف بزنم.»

به گفته کی‌روش خود او تصمیم گرفته که خامس رابه تیم ملی کلمبیا دعوت نکند تا فرصت را به بازیکنان دیگری برای حضور در اردوی تیم بدهد:« بازیکنانی که در اردوی تیم هستند، کسانی هستند که من به آنها باور دارم و مهم این است که بتوانیم ارزشهای جدیدی را به تیم ملی بیاوریم و برای همین نیاز است تا فرصت و زمان به بازیکنان دیگری داده شود. تصمیم گیری در این رابطه ساده است. من این تصمیم را بعد از آنالیز شرایط بازیکنان گرفتم. تمام تصمیماتی که می گیرم، پاسخ به یک سوال ساده است: بهترین اتفاق برای تیم ملی چیست.. هیچ توافق و یا پیچیدگی خاصی وجود ندارد. تیم ملی خیلی بزرگتر از من است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه