شمانیوز
کد خبر : 917539

اظهارات استاندار خوزستان برای فراهم کردن خواسته‌های سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان، او را برای برنگشتن به تمرینات این تیم مصمم‌تر کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از میزان: نتیجه آنچه در جلسه استاندار خوزستان با اعضای هیئت مدیره باشگاه نفت مسجد سلیمان گذشت تا این لحظه بی‌فایده بود. در همان جلسه مهدی تارتار هم به صورت تلفنی حضور داشت.

در صحبت‌هایی که استاندار با تارتار داشت از او خواست به تمرینات برگردد، اما تارتار برای بازگشت خواستار پرداخت مطالبات بازیکنانش شد. از این رو استاندار خوزستان وعده داد تا ۳ ،۲ روز آینده برای پرداخت پول بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان تلاش می‌کند. البته استاندار با این حال قولی نداد و فقط وعده داد تلاش می‌کند تا تارتار در بازی هفته هفتم روی نیمکت تیمش بنشیند.

همین اظهارات استاندار خوزستان، تارتار را برای بازنگشتن به تمرنات مصمم‌تر کرد. به طوری که این مربی با وجود اصرار مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان، به تمرینات برنگشت چون می‌خواهد طبق اظهارات استاندار اول ۳ ،۲ روزی صبر کند و اگر شرایط مهیا شد آن وقت به تمرینات برگردد.

از این رو امروز ظهر (سه شنبه) جلسه دیگری بین اعضای هیئت مدیره این باشگاه برگزار می‌شود و آنها در مورد چگونگی برگزاری تمرینات بدون سرمربی تصمیم‌گیری می‌کنند. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد تارتار برنگشتن کاملا آماده است چراکه در تماس‌ با بازیکنان این تیم، به آنها گفته شما در تمرینات شرکت کنید، ولی شرایط برای حضور من فراهم نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه