شمانیوز
کد خبر : 917823

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران اعلام کرد در حال حاضر این باشگاه برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید ندارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر پیوستن کریم انصاری‌فرد و رامین رضاییان به تیم فوتبال پرسپولیس و همچنین جدایی جونیور از این تیم مطرح شده بود که باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد.

 

محمد حسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اعلام کرد این باشگاه در حال حاضر برنامه ای برای جذب بازیکن جدید ندارد و نام انصاری فرد و رضاییان نیز برای حضور در این تیم مطرح نشده است.

 

باشگاه پرسپولیس برخلاف شایعات و خبرهای برخی رسانه‌ها و فضای مجازی هیچ برنامه‌ای برای حضور در بازار نقل و انتقالات ندارد. همچنین در جلسه روز گذشته گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس با محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل این باشگاه هیچ صحبتی برای جذب یا جدایی هیچ بازیکنی در پرسپولیس نکرده و اخبار مطرح شده در این خصوص شایعه و گمانه‌زنی رسانه‌ها است.

 

این در حالی است که به دلیل پر بودن لیست بازیکنان بزرگسال پرسپولیس، این باشگاه قصد دارد بازیکن زیر ۲۳ سال و یا بازیکن آزاد مورد نیاز سرمربی تیم را در اسرع وقت به خدمت بگیرد.

 

پرسپولیس که از ۶ بازی ۹ امتیاز کسب کرده در خط حمله ضعف دارد و به همین دلیل شایعه شده بود که سرخپوشان قصد خرید انصاری فرد را دارند.

شنیده می‌شود آریا برزگر بازیکن تیم ملی جوانان در لیست پرسپولیس است، اما هنوز جذب این بازیکن قطعی نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه