شمانیوز
کد خبر : 918036

هوشنگ نصیرزاده، سرپرست باشگاه ماشین ‎سازی تبریز گفت: بازیکنان ما چه گناهی کردند که باید در روز بازی با پرسپولیس، شاهد جشن قهرمانی این تیم باشند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از جام نیوز:  هوشنگ نصیرزاده به توضیح در مورد جذب یک بازیکن دیگر از باشگاه تراکتور پرداخت و گفت: قائم اسلامی‌‎خواه مدتی قبل به تیم ما پیوسته، اما برخی فکر می‎کنند این بازیکن از تراکتور آمده در حالی که اینطور نیست.

 

وی افزود: اسلامی‌‎خواه بازیکن سرباز باشگاه تراکتور بود که با پایان یافتن دوران خدمت سربازی، باید به باشگاه بادران برمی‎گشت، اما مدیران تراکتور در ازای پرداخت چکی به مبلغ ۴۲۵ میلیون تومان اقدام به خرید رضایتنامه او کردند. البته اصطلاح رضایتنامه که در فوتبال ایران جا افتاده هم اشتباه است! به هر حال، ما نسبت به جذب یک مهاجم اعلام نیاز کردیم و با مدیران تراکتور وارد مذاکره شدیم که در نهایت با پرداخت مبلغ آن چک به جای تراکتور، توانستیم اسلامی‌‌‎خواه را به تیم خودمان بیاوریم.

 

سرپرست باشگاه ماشین‌‎سازی در مورد اینکه شایعه شده جابجایی بازیکنان بین این باشگاه و تراکتور شبیه به حیاط خلوت است، گفت: این چه شایعاتی است که به راه انداخته‌اند؟! کدام حیاط خلوت؟ ما پول می‎دهیم و از تراکتور بازیکن می‎گیریم. با همه باشگاه‎ها چنین بده و بستان‎هایی داریم. اول تحقیق کنند و ببینند بیشترین حجم نقل و انتقال بازیکن بین کدام باشگاه‎ها صورت گرفته، بعد اظهارنظر کنند. مثلا اگر استنلی کی‎روش از ذوب آهن به سپاهان رفت یا گادوین منشا از پرسپولیس به استقلال رفت باید بگوییم بین آن باشگاه‎ها در نقل و انتقالات، حیاط خلوت وجود دارد؟ ما پول دادیم، بازیکنی که می‎خواستیم را جذب تیم‎مان کردیم.

 

نصیرزاده در خصوص تغییر در برنامه باشگاه پرسپولیس برای برگزاری جشن قهرمانی در سوپرجام که قرار بود در بازی با پیکان انجام شود، اما با توجه به محرومیت هوادارانش، به دیدار با ماشین‌‎سازی موکول شده، این طور واکنش نشان داد: آنچه می‎شنویم بیشتر شبیه به یک شوخی است. جشن قهرمانی یعنی چه؟ آن‌ها سال قبل قهرمان سوپرجام شدند و کاپیتان تیم پرسپولیس به همراه مدیرعامل آن باشگاه رفتند و جام را تحویل گرفتند. دادگاه CAS هم رای به تائید قهرمانی پرسپولیس داد. حالا آن‌ها می‎خواهند جام را از موزه باشگاه خود خارج کنند و جشن بگیرند؟ من متوجه این ماجرا نمی‎شوم.

 

وی اضافه کرد: بچه‌های ما چه گناهی کردند که باید در روز بازی با پرسپولیس، شاهد جشن قهرمانی این تیم باشند. من از مدیران باشگاه پرسپولیس می‎خواهم در رویه خود تجدیدنظر کنند. هر کاری دل‎شان خواست انجام بدهند، ولی نه در بازی با ماشین‌‎سازی. آن همه تشریفات در فصل گذشته انجام شد و جام را تحویل گرفتند، حالا چه وقت جشن قهرمانی است؟ بنده با محمدحسن انصاری‎فرد دوست و رفیق صمیمی هستم و امیدوارم آنچه در خصوص احتمال برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در شایعات می‎شنویم، در بازی با ما رقم نخورد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • مصطفی

  عجب!!!
  یعنی جشن قهرمانی ندارد سوپرجام را بردن!
  رفتند و گرفتند و بردند و در انبار گذاشتند، همین تمام؟
  چی میگی شما؟ یه کم فکر کنید، این همه تلاشها برای رقابتهای سالم و در نتیجه شاد کردن طرفداران و دست اندرکاران یک تیم است.
  آن زمان که نه، حالا که همه چیز تایید شده هم نه! پس کی؟

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه