شمانیوز
کد خبر : 918086

برای هافبک پرسپولیس تنها بازی در ترکیب این تیم نمی‌تواند قانع کننده باشد و او بعد از مدت‌ها از لیست تیم ملی خط خورده است.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: مهدی ترابی بعد از درخشش در مسیر انتخابی المپیک در ترکیب امیدها، توانسته طی سالیان اخیر جایگاه ثابتی در تیم ملی بزرگسالان برای خود به دست بیاورد و حتی مصدومیت شدیدش و حضور با عصا نیز نتوانست او را از اردوی تیم ملی دور کند.

ترابی اما در اتفاقی عجیب و در شرایطی که در فصل جاری علیرغم نتایج نه چندان رضایتبخش پرسپولیس، جزو بهترین‌های این تیم محسوب می‌شد، از سوی مارک ویلموتس به اردوگاه تیم ملی برای دو دیدار مقدماتی انتخابی جام جهانی دعوت نشد. ترابی که یکی از تکنیکی‌ترین ستاره‌های شاغل در لیگ ایران محسوب می‌شود با غیبت پررنگ خود در اردوگاه تیم ملی، اکنون در تمرین پرسپولیس حضور یافته و امیدوار است در ادامه فصل با نمایش درخشان‌تر بتواند مارک ویلموتس را بار دیگر برای دعوت خود مجاب کند.

برای ستاره‌ای در قامت کیفی او، صرفا حضور در تیم باشگاهی نمی‌تواند قانع کننده باشد و او به دنبال این خواهد بود تا بار دیگر شانس حضور در تیم ملی را برای خود افزایش دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه