شمانیوز
کد خبر : 918095

ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن درباره حواشی جدایی اش از این تیم توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: در طول نقل و انتقالات تابستانی، مسئولان باشگاه بارسلونا همواره به دنبال این بودند که نیمار را به نیوکمپ بازگردانند. با وجود تمایل شدید والورده برای جذب نیمار و چراغ سبز ستاره برزیلی برای بازگشت به تیم سابق خود، مسئولان باشگاه پاری سن ژرمن با جدایی ستاره برزیلی شان مخالفت کردند و با سنگ انداختن در راه این انتقال بزرگ، مانع از بازگشت نیمار به لالیگا شدند.

اما نیمار ستاره برزیلی بارسلونا همچنان علاقه اش را برای بازگشت به بارسلونا پنهان نمی کند و در این باره گفت: همه می دانستند که من می خواستم از پاری سن ژرمن بروم. من چندین بار به طور واضح این را اعلام کرده بودم اما نمی خواهم خیلی به جزئیات وارد شوم زیرا ممکن است برخی ها اذیت شوند.

ستاره برزیلی بارسلونا در ادامه اظهار داشت: با وجود همه قضایایی که پیش آمد من هنوز بازیکن پاری سن ژرمن هستم و هدفم این است که برای تیمم بازی های خوبی انجام دهم، در واقع ذهنم روی پاری سن ژرمن متمرکز است.

نیمار در خصوص ناراحتی هواداران پاری سن ژرمن از خودش گفت: همیشه گفته ام که تمایل من برای جدایی به خاطر دشمنی با باشگاه یا هواداران نبود بلکه من به دلایل شخصی می خواستم از پاریس بروم. من تمام تلاشم را کردم تا تا این اتفاق بیفتد اما متاسفانه به من اجازه جدایی ندادند.

او افزود: تمامی این اتفاقات در گذشته رخ داده و این اولین و آخرین باری است که می خواهم راجع به آن صحبت کنم. من فقط و فقط به پاری سن ژرمن فکر می کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه