شمانیوز

یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس که دوست نداشت نامش فاش شود و تأکید داشت نمی‌خواهند به صورت رسمی درباره گری هوپر اظهار نظر کنند، گفت: «گری هوپر را می‌خواستیم؟ این یک دروغ بزرگ است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، مذاکره با گری هوپر از طریق واسطه‌ای که شهروند رژیم اشغالگر قدس است باعث شد تا احتمالاً نسخه امیرحسین فتحی در استقلال پیچیده شود. این روز‌ها شایعه خداحافظی او از این باشگاه جدی‌تر از هر زمان دیگری به گوش می‌رسد. فتحی از نظر وزارت ورزش اشتباه بزرگی مرتکب شد. حال آنکه استقلالی‌ها می‎گویند قبل از آن‌ها این پرسپولیسی‌ها بودند که با گری هوپر مذاکره کردند.
 
پس از آنکه نام این بازیکن برای امضای قرارداد با آبی‌ها مطرح شد، پرسپولیسی‌ها اعلام کردند گری هوپر قرار بوده به این باشگاه ملحق شود، ولی از آنجا که ۱/۵ میلیون یورو درخواست کرده بود، انتقالش منتفی شد. البته استقلالی‌ها خیلی زود این مسئله را رد کردند. آن‌ها می‌گفتند بازیکنی که قرار بوده به دسته سوم انگلیس برود چرا باید شرط ۱/۵ میلیون یورویی داشته باشد؟
 

از سویی وقتی ماجرای واسطه اسرائیلی لو رفت، برای همه این سؤال پیش آمد که آیا واقعاً قرمز‌ها هم با او مذاکره کرده‌اند و آیا واقعاً این واسطه در جریان آن مذاکرات هم بود؟ قرمز‌ها برخلاف ادعا‌های منتشر شده در پیج‌های پرسپولیسی، اما این خبر را از بیخ و بن تکذیب می‌کنند. روز گذشته یکی از مسئولان باشگاه که دوست نداشت نامش فاش شود و تأکید داشت نمی‌خواهند به صورت رسمی درباره گری هوپر اظهار نظر کنند، به خبرورزشی گفت: «گری هوپر را می‌خواستیم؟ این یک دروغ بزرگ است.

 

اصلاً بازیکنی به این اسم در لیست ما نبود.» او در پاسخ به این سؤال که چرا باید چنین شایعه‌ای راه بیفتد، پاسخ داد: «ما دقیقاً اسامی بازیکنانی را که با آن‌ها مذاکره کردیم یادمان هست. بازیکنان زیادی هم نبودند. یک تعداد مشخص بودند. بازیکنی به اسم گری هوپر هم اصلاً بین‌شان نبود. نمی‌دانیم چه کسی این خبر را داده. درباره محبی هم از این خبر‌ها داده بودند در حالی که هیچ‌کس او را حتی به ما پیشنهاد نداد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied