شمانیوز

سیامک نعمتی در فصل جاری هم طی ۶ بازی ۴ کارت زرد دریافت کرده است تا همچنان خشن‌ترین بازیکن پرسپولیس لقب بگیرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، پرسپولیس تهران پس از سال‌ها به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید و دیدار رفت دو تیم در کشور ژاپن برگزار شد که با برتری دو بر صفر تیم کاشیما به پایان رسید. در آن دیدار سیامک نعمتی هافبک میانی سرخپوشان دو بار کارت زرد از داور چینی مسابقه دریافت کرد و یک بار نیز کارت قرمز این داور را مقابل خود دید تا هم فینال برگشت را از دست بدهد و هم با دریافت ۶ کارت زرد و یک کارت قرمز خشن‌ترین بازیکن آسیا شود. پرسپولیس که در آن مقطع با کمبود بازیکن (به دلیل بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالات تابستانی و زمستانی) مواجه بود در دیدار فینال سیامک نعمتی یکی از مؤثرترین بازیکنان خود را از دست داد تا برانکو حسابی آشفته شود.
 
سرمربی سابق پرسپولیس در مصاحبه‌های خود از سیامک نعمتی ایراد گرفت که کارت زرد‌های بی‌دلیل می‌گیرد و خودش و تیمش را محروم می‌کند.

خیلی‌ها اعتقاد داشتند یکی از دلایلی که کارلوس کی‌روش از سیامک نعمتی برای حضور در تیم ملی دعوت به عمل نمی‌آورد همین زیاد کارت گرفتن بوده است. حالا برانکو و کی‌روش هر دو رفته‌اند، اما به نظر نمی‌رسد سیامک نعمتی که بازیکن کارسازی هم محسوب می‌شود ترک عادت کرده باشد. سیامک نعمتی در فصل جاری هم طی ۶ بازی ۴ کارت زرد دریافت کرده است تا همچنان خشن‌ترین بازیکن پرسپولیس لقب بگیرد. حیف است بازیکنی همچون سیامک نعمتی که چند پسته بوده و قادر است در دفاع راست، هافبک راست، چپ و تهاجمی و همچنین مهاجم بازی کند این نقیصه خود را رفع نکند.
 
امید می‌رود این بازیکن با کیفیت که به تازگی به جرگه متأهلان پیوسته است دقت بیشتری در حین مسابقات به خرج داده و بی‌خود و بی‌جهت کارت زرد و قرمز نگیرد. رفع این مشکل می‌تواند سیامک نعمتی را در پرسپولیس موفق‌تر و حتی به تیم ملی نزدیک‌تر کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied