شمانیوز
کد خبر : 918517

مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری ۴ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، در ماهشهر دو تیم شهرداری و استقلال این شهر با هم بازی خواهند کرد. شهرداری یکی از تیم‌های حاضر در لیگ ۲ است و مربیگری این تیم برعهده مهدی پاشازاده است و طبیعتاً شانس بیشتری برای پیروزی در این دیدار دارد.

در یکی از بازی‌های حساس شهر خودرو در استادیوم امام رضا (ع) مشهد پذیرای تیم نفت مسجدسلیمان خواهد بود. دو تیم پیش‌تر در لیگ برتر با هم بازی کرده بودند که بازی دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت. نفتی‌ها به تازگی ۲۰ درصد از مبالغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده‌اند و از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارند و این کمی کار را برای شهر خودرو سخت خواهد کرد. این بازی تقابل دو مربی پرسپولیسی است. یحیی گل‌محمدی و مهدی تارتار.

شهر خودرو البته به هیچ‌عنوان دوست ندارد یکی از جام‌ها را به زودی از دست دهد. در حالی که در نقطه مقابل نفت مسجدسلیمان در صورت شکست برابر شهر خودرو مورد انتقاد قرار نخواهد گرفت و به همین خاطر می‌تواند با آسودگی در این بازی به میدان بیاید.

شاهین شهرداری بوشهر و سایپا هم در حالی در بوشهر به مصاف هم می‌روند که شاهین سرمربی ندارد. این تیم بعد از استعفای ویسی هنوز سرمربی جدید به خدمت نگرفته است. سایپا در هفته‌های اخیر و در لیگ برتر امتیازات حساسی را از دست داده و می‌کوشد با حذف شاهین شهرداری جبران کند. در نقطه مقابل میزبان اصلاً تیم خوبی در لیگ برتر نبوده است و هم‌اکنون یکی از گزینه‌های سقوط به‌شمار می‌رود. هیچ بعید نیست در صورتی که تیم در این بازی خوب نتیجه بگیرد مدیران تیم شاهین رأی به ابقای مهرداد کریمیان دهند. مربی‌ای که بعد از رفتن عبدا... ویسی سرمربی تیم شده است.

مصاف ذوب‌آهن و مس کرمان را هم در اصفهان شاهد خواهیم بود. ذوب‌آهن با گذشت ۶ هفته از بازی‌های لیگ برتر هنوز پیروز نشده است. در آن سوی میدان البته مس کرمان هم نتوانسته تا به اینجای کار خود را به عنوان مدعی معرفی کند. مجتبی حسینی سرمربی امروز مس کرمان سال‌های سال در تیم ذوب‌آهن به عنوان بازیکن، مربی و سرمربی کار کرده و حتماً با فلسفه بازی این تیم آشنایی کامل دارد. به خصوص که بازیکنان ذوب‌آهن تغییرات زیادی در سال‌های اخیر نداشتند.
طبیعتاً برد در این دیدار می‌تواند ذوب‌آهن را از نظر روحی و روانی ریکاوری کند و امید‌های آن‌ها را برای بازی‌های بعدی بالا ببرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه