شمانیوز
کد خبر : 918766

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال سیاستی برای استعفا دارد که جالب است.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، امیرحسین فتحی تا به حال دو بار تا مرز استعفا از استقلال رفته. فتحی حتی به اطرافیانش گفته بود قصد دارد باشگاه را ترک کند ولی هر بار، چون استقلال خوب نتیجه نگرفت تصمیم گرفت بماند و منصرف شد. فتحی همین حالا هم آماده رفتن از استقلال است ولی دوست ندارد به عنوان بازنده از این باشگاه برود. او می‌خواهد چند نتیجه خوب با استقلال بگیرد و بعد استعفا بدهد و برود تا به قول خودش نامی خوب از او به جا بماند.
 
از طرفی فتحی با خودش می‌گوید اگر بخواهد در این شرایط برود ممکن است هواداران بگویند باشگاه را رها کرده است. البته در این باره خیلی با اطمینان نمی‌توان گفت و باید از طرفداران پرسید.
خبر‌های رسیده از داخل وزارت ورزش هم حکایت از آن دارد که وزیر ورزش به دنبال انتخاب جانشین برای امیرحسین فتحی است و قصد دارد یک مدیر اقتصادی را جایگزین او کند.
 
با اینکه نام کاظم اولیایی برای جانشینی فتحی مطرح شده ولی وزیر ورزش دنبال نام‌های دیگر است. او قصد داشت ابتدا رئیس هیئت مدیره استقلال یعنی خلیل زاده را جانشین فتحی کند ولی متوجه شد نمی‌تواند. الان هم با توجه به وضع مالی باشگاه، سلطانی‌فر به این نتیجه رسیده که باید هر طور شده یک مدیر اقتصادی بیاورد. امسال وضع مالی استقلال خوب نیست. آن‌ها سال گذشته درآمد خوبی داشتند و توانستند از ترانسفر سیدمجید حسینی، مامه تیام و اللهیار صیادمنش پول‌های کلانی به دست بیاورند. امسال ولی اوضاع فرق دارد و سلطانی‌فر هم می‌داند هر مدیری که جای فتحی را بگیرد، اگر به کار‌های اقتصادی وارد نباشد، کارش تمام است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه