شمانیوز

ادعای شوکه کننده

با وجود این که مربی کروات سابق الهلالی ها در تیم ملی کرواسی جایگاه مستحکمی دارد اما رسانه مطرح سعودی از تلاش های باشگاه الاتحاد برای بازگرداندن این مربی به عربستان خبر می دهد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ورزش سه؛ اوضاع برای الاتحاد در لیگ عربستان و لیگ قهرمانان آسیا آن طور که انتظار می رفت خوب پیش نرفت تا پایه های صندلی چیرو سییرا سرمربی اهل شیلی ببرهای جده حسابی لرزان شود. شاید به همین خاطر هم بود که از مدت ها قبل شایعات پیرامون برکناری این مربی قوت گرفت و امروز شرق الاوسط در گزارشی از تلاش های مالکان الاتحاد برای بازگرداندن مربی مشهور کروات به جده پرده برداشت.

ترک کرواسی و بازگشت به عربستان ؟ 


به نوشته این روزنامه مطرح باشگاه الاتحاد از چند هفته قبل مذاکراتی را با مدیربرنامه های زلاتکو دالیچ سرمربی سابق العین امارات و الهلال عربستان برای قبول هدایت این تیم آغاز کردند اما از آن جا که دالیچ قراردادی تا سال 2020 با فدراسیون کرواسی دارد هنوز طرفین به توافقی در این زمینه نرسیده اند. بنا به نوشته شرق الاوسط پیشنهاد مالی الاتحادی ها چنان چشمگیر است که دالیچ برای بازگشت به عربستان حسابی وسوسه شده و در انتظار فرصتی برای ترک تیم ملی کرواسی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied