شمانیوز
کد خبر : 919089

در اولین تجربه نشستن روی نیمکت تیم بحران زده گل گهر، جلالی با آماری عجیب به جنگ تکراری با سپاهان و مربی سرشناس این تیم می رود.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مجید جلالی در حالی سکان هدایت گل گهر انتهای جدولی را در دست گرفت که سیرجانی ها با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند. در اوج این مشکلات اولین بازی جلالی هم خورد به صدرنشین لیگ و مدعی اول قهرمانی که امروز هم در اوج آمادگی با تمام نفراتش راهی سیرجان شده است.

اما سرمربی جدید گل گهری ها امروز در حالی به مصاف سپاهان و قلعه نویی می رود که آمار متفاوت در عین حال عجیبی در تقابل های قبلی خود با زردپوشان و مربی آنها به ثبت رسانده است. جلالی در 7 تقابل اخیر مقابل سپاهان بازنده نبود. 4 برد 3 مساوی باعث شد تا آمار جالبی برای آقامجید ثبت شود. آخرین باخت او مقابل سپاهان به 3 شهریور 1394 برمیگردد که با دو گل مغلوب سپاهان حسین فرکی شد.

اما این مربی در تقابل با سرمربی سپاهان در تیم های مختلف آمار چندان خوبی ندارد چون در یازده تقابل اخیر برابر امیرقلعه نویی پیروز نشده است. آخرین پیروزی او در برابر امیر قلعه نویی به 27 آبان 1390 برمی گردد، جایی که توانست با فولاد خوزستان، تراکتورسازی قلعه نویی را شکست دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه