شمانیوز
کد خبر : 919102

دو هوادار منچستریونایتد و الکس اکسلید چمبرلین، ستاره انگلیسی لیورپول، در جریان بازی دیشب دو تیم درگیری عجیبی داشتند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از ورزش سه: منچستریونایتد در حالی دیشب با تساوی 1-1 مقابل لیورپول متوقف شد که تا دقایق پایانی با یک گل از حریف خود پیش بود اما در نهایت با گل آدام لالانا بازی به تساوی کشیده شد تا امتیازات بین دو تیم تقسیم شود.

در جریان بازی دیشب اما یک اتفاق عجیب رخ داد. الکس اکسلید چمبرلین، ستاره انگلیسی لیورپول، دیشب و در دقیقه 60 جایگزین دیووک اوریگی در ترکیب این تیم شد.

این بازیکن 26 ساله پس از این دیدار از سوی یکی از هواداران منچستریونایتد و در نزدیکی تونل ورزشگاه مورد فحاشی قرار گرفت؛ این در حالی بود که یکی دیگر از هواداران یونایتد با نشان دادن مشت خود خواهان درگیری با چمبرلین شد. این اتفاق با واکنش جالب چمبرلین همراه بود و این هافبک انگلیسی با تکان دادن شانه های خود و با یک لبخند پاسخ این هوادار را داد. هنوز اما مشخص نشده است که چمبرلین به چه علتی بعد از بازی به این دو هوادار منچستریونایتد نزدیک شده است.

برخی کاربران رسانه های اجتماعی معتقد هستند که از آن سمت از زمین و هنگامی که چمبرلین پیش از بازی مشغول گرم کردن بوده، اشیائی به سمتش پرتاب شده و همین موضوع باعث واکنش این بازیکن 26 ساله لیورپول شده است؛ اتفاقی که در نهایت با دخالت مارتین اتکینسون، داور مسابقه، ختم به خیر شد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه