شمانیوز
کد خبر : 919186

مربی پیشین استقلال با تاکید بر این که سایپا تیمی قابل احترام است که فوتبال خوبی بازی می‌کند بیان داشت: استقلال امروز محکوم به پیروزی است.

 به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر:علی چینی گفت:استقلال در روزی باید با سایپا دیدار کند که پیروزی برای این تیم بسیار واجب است. آبی پوشان سه بازی پیاپی را پیروز شده و برای تثبیت موقعیت خود امروز هم باید مقابل این حریف پیروز شوند.

 

مربی پیشین آبی پوشان بیان داشت: سایپا تیمی خوب و حریفی قابل احترام است و همیشه بازی های این دو تیم زیبا و تماشاگرپسند بوده است و بعضا نیز نتایجی در بازی دو تیم رقم خورده که پیش از آن قابل پیش بینی نبوده است.

وی افزود: استقلال تا حدودی رو غلتک افتاده و حالا این تیم بیشتر از ابتدای فصل موقعیت خلق کرده و راحت‌تر گل می‌زند و این نقطه قوت و برتری آنها در بازی امروز است.

چینی خاطر نشان ساخت: باتوجه به این که بازی بعدی آبی پوشان هم یک بازی خانگی است، اگر استراماچونی از بازی امروز برنده خارج شود می‌توان امیدوار بود استقلال با به دست آوردن 6 امتیاز گام بلندی به سوی بالای جدول بردارد.

مدافع پیشین آبی پوشان تاکید کرد: هواداران از ابتدای فصل علیرغم این که نتایج تیم قابل قبول نبود، شرایط را تحمل و به مربی تیم اعتماد کردند و به او زمان دادند. این باعث شد تا تیم رفته رفته شکل خودش را پیدا کند. البته این استقلال هنوز با یک استقلال واقعی فاصله زیادی دارد، اما تیم روز به روز بهتر خواهد شد.

پیشکسوت استقلال بیان داشت: آنچه من می‌بینیم، تیم هنوز یکی دو بازیکن دیگر نیاز دارد تا نقاط ضعفی که در آن دیده می‌شود از بین برود و امیدوارم هرچه زودتر بازیکنان مورد نظر به مجموعه باشگاه اضافه شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه