شمانیوز
کد خبر : 919233

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که موفقیت پرسپولیس برای او اهمیت دارد و دیگر دوست ندارد از او بپرسند چه زمانی گل می‌زند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر ورزشی:علی علیپور پس از برتری ۲ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی بدون تماشاگر همیشه سخت است و خدا را شکر می‌کنم که بازی را با سه امتیاز به پایان رساندیم.

وی در مورد انتقاد از عملکرد مهاجمان پرسپولیس اظهار داشت: هواداران حق دارند. اگر به مصاحبه‌های من در چند سالی که در پرسپولیس حضور دارم، مراجعه کنید، همیشه گفته‌ام که گل زدن برای من مهم نیست و موفقیت پرسپولیس مهم است. همین که در برد پرسپولیس نقش بسزایی داشته باشم، برای من کافی است و قطعا همه برای موفقیت تیم می‌جنگند.

مهاجمان پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود هافبک‌ها توپ‌های خوبی به مهاجمان نمی‌رسانند، گفت: همه این چیز‌ها وجود دارد. شاید در مقطعی انتقاد‌های به جایی از من شود، اما هدفم موفقیت پرسپولیس است و رفته رفته مشکلات برطرف می‌شود. تک تک بازیکنان در این چند سال به من کمک کرده‌اند و همین که دست به دست هم بدهیم پرسپولیس موفق باشد، خودش کافی است.

علیپور در واکنش به این سؤال که اگر یک گل بزند، مشکلاتش او حل می‌شود، گفت: یک چیزی را می‌گویم و دوست ندارم دیگر این سؤال از من پرسیده شود. هیچ وقت گل زدن برایم مهم نیست و می‌خواهم در روند پیروزی تیم تأثیر داشته باشم. دیگر دوست ندارم این سؤال از من پرسیده شود که چرا گل نمی‌زنم یا چه زمانی گل خواهم زد.

وی در مورد داوری بازی امروز خاطرنشان کرد: کارشناس داوری هستند و ما نمی‌توانیم نظر بدهیم. سیدعلی همیشه خوب قضاوت کرده و این بازی هم خوب بود. داوران ما به آن سطح رسیده‌اند که هر برخوردی را خطا نگیرند، مثل برخورد‌هایی که در فوتبال اروپا می‌افتد.

مهاجمان تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت جونیور گفت: جونیور مثل هر بازیکنی دوست دارد موفق باشد، او دوست دارد زودتر پایش به گلزنی باز شود. جونیور تازه به ایران آمده و باید بتواند خودش را با شرایط وقف دهد. او نیاز به زمان دارد و شاید با توجه به اینکه به تازگی وارد فوتبال ایران شده نتوانسته باشد در تیم بزرگ پرسپولیس خودش را وقف دهد و قطعا با گذشت زمان شرایط او بهتر خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه