شمانیوز
کد خبر : 919374

ستاره ایرانی السیلیه با دو گلی که در هفته هفتم لیگ ستارگان قطر به ثمر رساند عنوان بهترین بازیکن هفته را به دست آورد. رامین رضاییان هم در ترکیب تیم منتخب هفته قرار گرفت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از خبر ورزشیو به گفتهاستاد الدوحه، دو بازیکن ایرانی که در لیگ ستارگان قطر بازی می‌کند هفته بسیار خوبی را تجربه کردند. کریم انصاری فرد در دیدار برابر الوکره توانست دبل کند تا تیمش با ۳ گل به پیروزی برسد. انصاری فرد هم به عنوان بهترین بازیکن هفته هفتم لیگ ستارگان قطر انتخاب شد.
روزنامه استاد الدوحه در ستایش از این بازیکن ایرانی نوشت: "انصاری فرد از همان دیدار آغازین نشان داد که خرید خوبی برای السیلیه است. او در دیدار برابر الوکره عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و دو گل به ثمر رساند تا زمینه را برای پیروزی تیمش مهیا کند".
این روزنامه در ادامه نوشت: "انصاری فرد با این بازی‌های خوبی که به نمایش می‌گذارد ثابت کرده که خرید خوبی برای تیمش بوده است. او در بازی حساس برابر الوکره نه تنها دو گل به ثمر رساند بلکه با ضربه سر خود هم تیمی‌اش را در موقعیت گل قرار داد تا السیلیه یک پیروزی قاطع را به دست آورد. او با این دو گل ۵ گل شده و خود را به صدر جدول بهترین گلزنان نزدیک کرده است".
در صدر جدول بهترین گلزنان بونجاح و علاء‌الدین حضور دارند که هر کدام ۶ گل به ثمر رسانده‌اند.
و، اما در ترکیب بهترین بازیکنان هفته نام رامین رضاییان هم به چشم می‌آید. این بازیکن ایرانی هم در دیدار تیمش برابر الاهلی که با تساوی دو بر دو به پایان رسید هر دو گل را به ثمر رساند تا بهترین مدافع راست هفته لقب گیرد.
در ترکیب بهترین‌ها انصاری فرد هم عنوان بهترین مهاجم هفته را به دست آورد.
 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه