شمانیوز
کد خبر : 919654

پیشکسوت آبی پوشان با تمجید از عملکرد این تیم در بازیهای اخیر گفت: استقلالیها باید پیروزیهای چهارگانه را فراموش کرده و روی پارس جنوبی تمرکز کنند.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر:تیم فوتبال استقلال که به نظر می‌رسد روزهای نه چندان خوش ابتدای فصل را پشت سر گذاشته، با یک پیروزی پر گل و قاطع در هفته هفتم، برای هشتمین دیدارش در لیگ برتر آماده می‌شود. دیدار مقابل تیم فوتبال پارس جنوبی جم.

 

در خصوص این بازی اکبر کارگرجم اظهار داشت: پارس جنوبی علیرغم نتایج نه چندان خوبی که در لیگ گرفته از تیم‌هایی است که فوتبال را خوب بازی می‌کند و در صورت غفلت می‌تواند هر تیمی را غافلگیر کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال مشکلات فنی ابتدای فصل را پشت سر گذاشته است. بازیکنان بیشتر با تفکرات استراماچونی آشنا شدند و استراماچونی هم از قابلیت‌های فنی بازیکنانش شناخت خوبی پیدا کرده است. همچنین بازیکنان هم به درک متقابلی نسبت به هم دست یافته‌اند و در کنار هم قرار گرفتن همه این‌ها منجر به این شد تا تیم در بازیهای اخیر عملکرد خوبی داشته باشد.

وی اضافه کرد: با همه این وجود، آبی پوشان باید از نظر ذهنی برای دیدار با پارس جنوبی آماده شوند و مستلزم این موضوع این است که آنها پیروزی‌های اخیر و به خصوص پیروزی مقابل سایپا را فراموش کنند. درگیری ذهنی با این پیروزی باعث می‌شود تمرکزشان نسبت به پارس جنوبی جم کم شود.

کارگرجم در خصوص فشردگی بازی ها بیان داشت: این موضوع نباید برای استقلال یا هر تیم دیگری در لیگ برتر مشکلی ایجاد کند. فوتبال ما حرفه‌ای است و در فوتبال حرفه‌ای تیم ها باید توانایی هفته‌ای دو بازی را داشته باشند. بازیکنان استقلال هم نباید با پرداختن به این موضوعات برای خود حاشیه درست کنند. 

کاپیتان پیشین آبی پوشان در خصوص داریوش شجاعیان و مصدومیت وی بیان داشت: افسوس می‌خورم که این اتفاق برای شجاعیان افتاد. او در اوج دوران آمادگی‌اش بود و در ترکیب تیم هم یک مهره موثر بود. حالا یکی از دغدغه‌های استراماچونی باید یافتن یک جانشین مناسب در ترکیب اولیه تیمش برای او باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه