شمانیوز
کد خبر : 919849

تونی کروس، ستاره آلمانی رئال مادرید معتقد است آنها هنوز فضا برای پیشرفت و بهتر شدن دارند.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، رئال مادرید که در روزهای اخیر و بعد از شکست عجیب ابتدای هفته در لالیگا مقابل مایورکا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود، دو شب پیش موفق شد با اررائه یک فوتبال تماشایی با یک گل در خانه گالاتاسرای به برتری دست یابد. تونی کروس تک گل کهکشانی ها در این دیدار مهم را به ثمر رساند و حالا این هافبک خلاق آلمانی در مورد شرایط تیمش صحبت کرده است.

 

تونی کروس گفت: "ما فصل جاری را ضعیف شروع کردیم وعملکرد رئال مادرید لیگ قهرمانان نیز از این قاعده مستثنی نیست. سه امتیاز در خانه گالاتاسرای پیروزی مهمی بود و ما از همین حالا به فکر مرحله بعدی لیگ قهرمانان هستیم.

 

ما همه در کنار سرمربی تیم هستیم و پیروزی و باخت برای همه ما بوده است. ما برای زیدان بازی نمی کنیم، برای یک نفر بازی نمی کنیم و بازیکنان رئال مادرید همه در کنار یکدیگر به میدان می روند. ما باید در لالیگا نیز بهتر بازی کرده و نسبت به عملکردی که مقابل مایورکا ارائه دادیم، موفق تر عمل کنیم. در استانبول ما پیشرفت داشتیم، اما هنوز فضا برای بهتر شدن وجود دارد. ما می توانستیم در دیدار مقابل گالاتاسرای دو گل دیگر هم به ثمر برسانیم، اما بعضی اوقات ما به اندازه ای که شما می گویید بد نیستیم."

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه