شمانیوز
کد خبر : 920424

سرمربی مشهور اینتری ها با برد دیشب برابر برشا در هفته دهم سری A آخرین رکورد به جامانده از سرمربی این روزهای استقلال در نراتزوری را شکست.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، آندره آ استراماچونی در مقطعی که هدایت اینتر را در دست گرفت رکوردی عالی از خود در ۱۰ بازی ابتدایی به جا گذاشت که این رکورد شب گذشته توسط آنتونیو کونته شکسته شد تا این موضوع مورد توجه رسانه های منتسب به باشگاه اینتر قرار بگیرد.

 

فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ استراماچونی وقتی جانشین کلودیو رانیری شد تا اینتر را از بحران نجات دهد، در ده بازی ابتدایی خود صاحب ۷ برد متوالی مقابل تیم هایی مثل پسکارا، کیه وو، تورینو، میلان، بولونیا ، یوونتوس و... شد تا امیدها به بیدار شدن افعی ها افزایش پیدا کند اما این امید با توقف آنها در برگامو مقابل آتالانتا از بین رفت تا اینتر استراماچونی اسیر بحران مصدومیت ها شود و در نهایت فصل را در جایگاه نهم سری A به پایان برساند.

 

شش سال بعد از این رکورد که برای سومین بار در تاریخ باشگاه به ثبت رسیده بود، نوبت به آنتونیو کونته مشهور رسید تا در ده بازی ابتدایی خود در سری A به هشت برد برسد و از سرمربی این روزهای استقلال پیشی بگیرد. برد شب گذشته نراتزوری در مصاف با برشا هم اینتر را به صدر رساند هم رکورد استراماچونی را به تاریخ سپرد تا هر روز بر میزان محبوبیت کونته نزد تیفوسی های اینتر افزوده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه