شمانیوز
کد خبر : 920787

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است این باشگاه با سرمربی سابق خود به توافق برسد، گفت: اگر برانکو ایوانکوویچ شکایت کند ما هم از او شکایت می‌کنیم!

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، محمدحسن انصاری‌فرد درباره وضعیت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و مذاکره نماینده او با باشگاه پرسپولیس، گفت: بحث برانکو دو راه دارد. یکی اینکه اگر برانکو راغب باشد با یکدیگر توافق کنیم. پیشنهادمان را هم داده ایم و امیدواریم مورد موافقت قرار بگیرد که هنوز جوابی نداده اند.

 

وی ادامه داد: گزینه دوم این است که برانکو از ما شکایت کند، ولی ما هم از ایشان به خاطر فسخ یکطرفه قراردادش شکایت می‌کنیم. ما مجبوریم شکایت کنیم هرچند که علاقه‌ای به شکایت نداریم. برانکو افتخارات زیادی برای ما کسب کرده است. از روز اول هم به برانکو گفتیم بیایید با هم تفاهم کنیم.

 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: باید مطالبات برانکو را پرداخت کنیم، ولی ایشان قراردادش را یکطرفه فسخ کرده است. اگر کار ما به پروسه شکایت برود یکی دو سال طول می‌کشد که علاقه نداریم و مصرانه دنبال این هستیم رضایت برانکو را برای توافق جلب کنیم.

 

انصاری‌فرد همچنین در خصوص شکایت ماریو بودیمیر بازیکن فصل گذشته پرسپولیس به فیفا تصریح کرد: قرارداد بودیمیر با پرسپولیس یک سال و نیمه با مبلغ ۵۰۰ هزار یورو بوده است که حدود ۲۵ هزار یورو گرفته است. طبق قوانین فیفا بازیکنان خارجی در صورتی که دو ماه دستمزد نگیرند می‌توانند یکطرفه فسخ کنند.

 

وی گفت: بودیمیر شکایت کرده و ۸۰ صفحه توضیحات داده است که چند روز پیش از سوی فیفا برای ما ارسال شد. علاوه بر ۵۰۰ هزار یورو باید سود معوقاتش را هم بدهیم که نزدیک به ۶۰۰ یا ۷۰۰ هزار یورو می‌شود.

 

مدیرعامل پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره اتفاقات حاشیه‌ای بازی با ماشین سازی و توهین هواداران این تیم تاکید کرد: هواداران پرسپولیس از طریق AFC برنده جایزه رویایی بودند که بنا به دلایلی که نمی‌خواهم عنوان کنم این جایزه به پرسپولیس نرسید. هواداران پرسپولیس خبر نداشتند مادر خطیبی مادر شهید است. پرداختن به این مسئله که به مادر شهید توهین شده اصلا خوب نیست، چون نظام جمهوری اسلامی و تمام هواداران پرسپولیس همیشه به صورت خودجوش مقام خانواده شهدا را حفظ کردند. در تبریز به مادر عالیشاه که خواهر شهید است توهین شد، ولی ما اصلا وارد این بحث نشدیم، چون درست نیست.

 

انصاری‌فرد افزود: خانواده شهدا چشم و چراغ مردم و مملکت هستند و شأن آن‌ها باید حفظ شود. اگر این اتفاق افتاده از خانواده محترم آقای خطیبی عذرخواهی می‌کنم. این صحبت‌ها قبیح است و کاملا آنرا رد می‌کنیم. امیدواریم جای دیگری این اتفاقات رخ ندهد. این اتفاقات جا‌های دیگر علیه پرسپولیس بسیار بیشتر است. باید فرهنگسازی کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه