شمانیوز
کد خبر : 920817

در فاصله چند روز تا انتشار فهرست جدید تیم ملی خبر‌هایی به گوش می‌رسد که مارک ویلموتس چند سورپرایز برای بازی با عراق دارد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، اردوی آماده‌سازی ایران برای بازی سرنوشت‌ساز با عراق در حالی از روز ۱۸ آبان در تهران استارت می‌خورد که طبق برنامه مارک ویلموتس بعد از بازی‌های هفته نهم لیگ برتر باید فهرست جدید خود را در اختیار رسانه‌ها قرار دهد. در اردو‌های قبلی مربی بلژیکی تصمیم به دعوت از ۲۳ بازیکن گرفت و احتمالاً این اردو هم با همان تعداد آغاز شود. در فاصله چند روز تا انتشار فهرست جدید تیم ملی خبر‌هایی به گوش می‌رسد که مارک ویلموتس چند سورپرایز برای بازی با عراق دارد.
 
 
یکی از این سورپرایز‌ها می‌تواند به افزایش تعداد لژیونر‌ها و کم شدن یکی، دو بازیکن داخلی برگردد. در این بین جالب‌ترین اتفاق می‌تواند به دور ماندن علیرضا جهانبخش گران‌ترین بازیکن حال حاضر ایران در لیگ‌های اروپایی از تیم ملی برای دومین اردوی متوالی باشد. این اتفاق در حالی برای ستاره ۱۷ میلیون پوندی برایتون آلبیون رقم می‌خورد که سکونشینی‌های متوالی جهانبخش باعث شد تا ویلموتس با عدم اطمینان از آمادگی وینگر راست سال‌های گذشته ایران روی سایر گزینه‌های آماده‌تر از جمله علی قلی زاده از شارلوا ریسک کند.
 
 
همچنین دیگر اتفاق مهم اردوی آینده ایران به حضور مهدی طارمی در فهرست سرمربی بلژیکی با وجود شایعات مختلف در خصوص مصدومیت ستاره ریوآوه برمی‌گردد که می‌تواند قدرت تهاجمی ایران در بصره را بالاتر ببرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه