شمانیوز

هواداران استقلال در تماس‌های پراکنده‌ای که با روزنامه خبرورزشی داشتند تأکید می‌کردند حتماً از مدیران استقلال بخواهید اگر بند و تبصره‌ای در قرارداد شیخ وجود دارد که به او اجازه جدایی در نیم‌فصل را می‌دهد همین الان قراردادش را محکم کنند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، بعد از هت‌تریک شیخ دیاباته در تبریز، فضای مجازی پر شده از تعریف و تمجید هواداران و کارشناسان از خرید غول‌پیکر استراماچونی، اما این وسط هواداران استقلال نگرانی دارند. آن‌ها که چشم‌شان از جدایی تیام، جپاروف و پاتوسی ترسیده، نگران هستند شیخ هم بعد از درخشش با پیراهن استقلال، خیلی زود از این تیم جدا شود و باز هم کادرفنی استقلال دست خالی بماند.
 
 
هواداران استقلال دیروز هم در تماس‌های پراکنده‌ای که با روزنامه خبرورزشی داشتند تأکید می‌کردند حتماً از مدیران استقلال بخواهید اگر بند و تبصره‌ای در قرارداد شیخ وجود دارد که به او اجازه جدایی در نیم‌فصل را می‌دهد همین الان قراردادش را محکم کنند و در صورت تداوم درخشش دیاباته از همین حالا به فکر تمدید قراردادش باشند.
 
 
البته طبق قانون فیفا اگر هر باشگاهی دو ماه پی‌درپی به بازیکن خارجی‌اش دستمزد ندهد، آن بازیکن می‌تواند یکطرفه قراردادش را فسخ کند. این هم نکته دیگری است که هواداران استقلال را از آینده شیخ دیاباته می‌ترساند. استقلال که قبلاً از سوراخ تیام، پاتوسی و جپاروف گزیده شده این بار باید از ریسمان سیاه و سفید بترسد و از حالا به فکر محکم‌کاری با شیخ باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه