شمانیوز

مدیرعامل سابق استقلال مدعی شد این تیم مدعی قهرمانی در این فصل خواهد بود

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی، علی فتح‌الله زاده مدیرعامل سابق استقلال معتقد است باید از استراماچونی بابت ساختن چنین تیمی تقدیر شود او همچنین پیش بینی کرد که آبی‌پوشان با این روند خوبی که در پیش گرفته‌اند مدعی اصلی قهرمانی در این فصل هستند.

 استقلال برد خوبی را مقابل تراکتور به دست آورد؟
باید بگویم استقلال یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیرش را انجام داد اگر من در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز حضور داشتم بعد از بازی پیش استراماچونی می‌رفتیم و به او احترام می‌گذاشتم. باید به او تبریک بگویم که چنین تیمی را ساخته است.

 فکر می‌کردید استقلال چهار گل به تراکتور بزند؟
شما نگاه کنید استقلال چهار گل را به یک تیم معمولی نزده است بعد ازاستقلال تراکتور بهترین هواداران لیگ را دارد تماشاگران فهیم با درک بالا عاشقانه تیم‌شان را دوست دارند این را هم ببنیند که دست استراماچونی بسته است و خیلی بازیکن آنچنانی ندارد، اما از استقلال تیمی ساخته که بسیار زیبا بازی می‌کند.

 دیاباته هم توانست هت‌تریک کند؟
از نظر من دیاباته در حد تیام نیست، اما در بازی مقابل تراکتور شرایط بسیار خوبی داشت درست است او کم تحرک است، اما موقعیت‌شناس خوبی است او پا‌های بلندی دارد و همین پا‌های بلند به گلزنی او کمک می‌کند.

 
 با این برد استقلال می‌تواند در حد مدعی باشد؟
شک نکنید استقلال قهرمان است من وقتی بازی استقلال – سایپا را دیدم که با چهار گل پیروز شدیم به خودم گفتم استقلال می‌تواند مدعی قهرمانی باشد همه می‌گفتند عیار استقلال از تبریز مشخص می‌شود حالا دیدید که در همین تبریز چهار تا به تراکتور زدیم.

 
 به نظر شما استقلال در حال حاضر نیاز به بازیکن جدید دارد؟
ما قطعا یک مهاجم می‌خواهیم، زیرا در این پست دچار کمبود هستیم.

 
 این روز‌ها بحث خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس جدی شده است؟
همین مسائل است که استقلال را به حاشیه می‌کشد بگذارید استقلال نفس بکشد تا چند تا برد خوب به دست می‌آورد بحث خصوصی سازی مطرح می‌شود.

 
 شما تهیه کننده فیلم آبی به رنگ آسمان بودید کمی در خصوص این فیلم صحبت کنید؟
خوشحالم که توانستم یک مستند در حد نام بزرگ استقلال درست کنم هر کسی این فیلم را دیده از بزرگی استقلال صحبت کرده این تیم دو ستاره روی سینه‌اش دارد.

 
 اما داستان دسته ۳ بودن پرسپولیس هم کلی حاشیه به وجود آورده است؟
این موضوع وجود داشته ما که تاریخ را تحریف نکرده‌اید با سند و مدرک در این فیلم نشان دادیم که پرسپولیس از دسته سوم به فوتبال ایران آمده است. امیدوارم دوستان ما در پرسپولیس این مساله را قبول کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه