شمانیوز
کد خبر : 921224

بازی امروز اصفهان از آن دست بازی‌هایی است که به تنهایی برای چرخاندن یک هفته لیگ برتر و تأمین جذابیت یک ایستگاه کفایت می‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، اگر چه پرسپولیس دیروز با پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد، میان سپاهان و تراکتور در صدر جدول فاصله انداخت و شاگردان کالدرون با ۱۹ امتیاز از ۱۰ بازی بین سپاهان صدرنشین ۱۹ امتیازی و تراکتور تیم سوم جدول با ۱۷ امتیاز قرار گرفته‌اند و البته شهرخودرو با یک بازی کمتر و هم‌امتیاز با تراکتور، خودش را مدعی صدر می‌داند، اما در واقع بازی امروز اصفهان، نبرد صدرنشینان است چرا که برنده این بازی صدرنشین می‌شود.

البته سپاهان حتی با مساوی هم صدر را برای خود حفظ خواهد کرد، اما امیر آدمی نیست که بعد از توقف مقابل سایپا و پارس جنوبی، این بار در خانه به مساوی قانع باشد. قلعه‌نویی که حالا چند تعقیب‌کننده جدی در صدر جدول دارد، هر ۳ امتیاز را می‌خواهد تا جایگاه تیمش را در صدر محکم‌تر کند.

دنیزلی هم برای جبران شکست سنگین خانگی مقابل استقلال، به پیروزی برابر سپاهان نیاز دارد اگر چه برای او هم مساوی نتیجه بدی نیست، ولی دنیزلی می‌خواهد آن تاج پادشاهی که در تبریز به سر داشت را با غلبه بر امیر و سپاهان پس بگیرد.

آقامصطفی و امیر می‌توانند بازی قشنگی را به نمایش بگذارند. سپاهان و تراکتور تمام ابزار لازم برای دیدنی شدن بازی‌شان را دارند. در هر دو تیم، ستاره‌های زیادی بازی می‌کنند و روی نیمکت هر دو تیم هم دست مربیان برای به میدان فرستادن مهره‌های اثرگذار باز است.
اما بازی اصفهان تنها بازی امروز نیست و در تهران همزمان با نبرد مهم سپاهان و تراکتور، تیم‌های استقلال و نفت به میدان می‌روند. برزیل ایران در تقابل با استقلال ایتالیایی، روز آسانی نخواهد داشت، به خصوص که حالا استقلال جان گرفته، ولی همان‌طور که استراماچونی گفت این سخت‌ترین بازی فصل استقلال است، چون نفت مثل استقلال سریع و بی‌پروا بازی می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه