شمانیوز
کد خبر : 921314

سرمربی تیم فوتبال استقلال به دنبال برتری پرگل تیمش مقابل صنعت نفت آبادان تهدید به استعفا کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم استقلال به دنبال برتری ۵ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری این بازی به انتقاد شدید از مدیران باشگاه استقلال پرداخت.

 

استراماچونی ضمن تهدید به کناره‌گیری از سرمربیگری استقلال گفت: در تیم‌های دیگری هم شرایط سخت داشتم و در تیم پاناتینایکوس هم مشکلاتی بود، اما همه می‌دانند که مدیران باشگاه با بازیکنان و کادرفنی، صادق بودند. اکنون من هیچ پاسخی برای بازیکنانم ندارم و هر روز به ما می‌گویند، فردا یا هفته بعد همه چیز درست می‌شود، اما با این شرایط برای من مقدور نیست که به کارم ادامه بدهم.

 

همه می‌بینید که تیم چطور بازی می‌کنند و اگر ارزش بازیکنان من ۱۰۰ باشد به اندازه یک بازیکن ۱۵۰‌ای تلاش می‌کنند و در زمین توان می‌گذارند. همه هواداران باید این را بدانند که هفته پیش یک جلسه تمرینی نداشتیم که به دلیل در دسترس نبودن یکی از زمین‌ها و آماده نبودن زمین دیگر بود.

 

شاید باورتان نشود، من چند روز پیش بعد از تمرین به خانه رفتم، بدون اینکه دوش بگیرم. با این حال ما ماندیم و کار کردیم تا به نتیجه برسیم، اما با ادامه این شرایط امکان ادامه همکاری وجود ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه