شمانیوز
کد خبر : 921346

کمیته انضباطی امروز فرشاد احمدزاده را یک جلسه محروم کرد که با اعتراض مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همراه بود.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در اعتراض به محروم شدن بازیکنان این تیم در این فصل، به نود گفت: خلیل‌زاده بر مبنای یک عکس که آن را داور کمیته استیناف دال بر توهین ندانسته دو جلسه محروم شد و به رغم تعلیقی شدن محرومیت، چند ساعت قبل از بازی دوم، دو بازی را از دست داد و متاسفانه محرومیت تعلیقی هم در پرونده‌اش باقی ماند و باشگاه نسبت به آن، درخواست رفع تعلیق را ارائه کرده است.

 

فرشاد احمدزاده هم به خاطر اتفاقات دربی از نگاه باشگاه مستحق محرومیت سه جلسه‌ای نبود و رفتار‌های زیادی در موارد مشابه وجود دارد که با یک جلسه محرومیت همراه بوده یا اصلا احضار هم نشده اند و موارد و مستندات آن وجود دارد. تماشاگران پرسپولیس هم در حالی یک جلسه محروم شده‌اند که تماشاگران دیگر تیم‌ها تخلفات به مرتب سنگین‌تر و بعضا فاجعه بار و غیر قابل بیان داشته اند، اما محروم نشده اند.

 

در مجموع امیدواریم نسبت به این میزان محرومیت‌ها برای تیم پرسپولیس یک بررسی کلی شود. اکنون نیز عده‌ای موضوع شعار علیه خطیبی با طرح خانواده شهید بودن ایشان را به هجمه‌ای علیه پرسپولیس تبدیل کرده‌اند تا پرسپولیس را محروم از تماشاگر کنند، در حالی که شعار توهین آمیز در اغلب ورزشگاه‌ها و باز‌ی‌ها وجود داشته و اتفاقا تماشاگران پرسپولیس به واسطه اقدامات خود نامزد جایزه رویای‌ای اف سی شدند و کمترین شعار‌های تند را سر می‌دهند و افرادی که اکنون روی این مسایل مانور می‌کنند تا با ابتدا هجمه علیه پرسپولیس و فشار علیه فدراسیون حکم محرومیت از تماشاگر برای پرسپولیس صادر شود، نسبت به توهین به ارزش‌ها و آرمان‌ها و دیگر اتفاقات سکوت کرده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه