شمانیوز

با اعلام عضو هییت مدیره استقلال :

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در ماجرای عدم پرداخت معوقات حق را به استراماچونی و بازیکنان این تیم داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، میرشاد ماجدی بعد از پیروزی ۳ بر صفر تیم فوتبال جوانان ایران مقابل قرقیزستان در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا, گفت: تبریک می‌گویم به بچه‌های ایران که خوب بازی کردند و امیدوارم آنها را در دور دوم مسابقات ببینیم و به جام جهانی نیز صعود کنند.

 

وی درباره انتقادات استراماچونی از وضعیت باشگاه استقلال عنوان کرد: من هم این اظهارات را شنیدم و حق با ایشان و بازیکنان است اما ما امسال ۱۱ میلیارد تومان پرداختی داشتیم. در جلسه هیئت مدیره باشگاه مقرر شد در هفته آینده یکسری طلب‌های‌مان وصول شوند و باز هم پرداختی داشته باشیم.

 

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به این سؤال که آیا استراماچونی در استقلال خواهد ماند یا خیر, تاکید کرد: او در استقلال می‌ماند و باید این اتفاق رخ بدهد. روند رو به رشد استقلال نباید به دلیل یکسری مسائل از بین برود.

 

ماجدی درباره اینکه چرا با وجود پیروزی‌های استقلال بازهم علیه فتحی شعار سر داده می‌شود, گفت: نمی‌دانم این موضوع از کجا نشات می‌گیرد, ایشان به عنوان مدیرعامل زحمت می‌کشد و همیشه در مسابقات و تمرینات تیم حضور دارد.

 

وی درباره اینکه فتحی مدتی است در بازی‌های تیم در ورزشگاه آزادی حضور ندارد, خاطرنشان کرد: شاید به تازگی به ورزشگاه آزادی نمی‌آید ولی عکس‌های ایشان را می‌بینیم. فتحی مدیرعامل استقلال است و همه وظیفه داریم که از او حمایت کنیم. اینکه اتفاقی در آینده رخ بدهد را نمی‌دانم ولی تا الان که ایشان هست باید همه حمایت کنند. الان بحث فتحی و ماجدی و غیره نیست, بحث استقلال است. تیم در چرخه برد افتاده و وظیفه هیئت مدیره، هواداران، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش این است که کمک کنند تا این اتفاق خوب تا پایان فصل ادامه پیدا کند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه