شمانیوز

در شبی که رئال‌مادرید برد پرگل و باارزشی کسب کرد، پاری‌سن‌ژرمن برنده شد، منچسترسیتی برد را از دست داد و اتلتیکو شکست خورد.

به گزارش شمانیوز به نقل از خبرورزشی ، هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا با برد شیرین رئال‌مادرید، شکستِ اتلتیکومادرید، توقف منچسترسیتی و پیروزی خفیف پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید.

 

در گروه A، رئال‌مادرید که شروع خوبی در لیگ قهرمانان نداشت و در برد اولش را هفته قبل برابر گالاتاسرای کسب کرده بود، این مرتبه آتش‌بازی راه انداخت و ۶ گل زد. رودریگو در دقایق ۴، ۷ و ۹۰، راموس در دقیقه ۱۴ از روی نقطه پنالتی و بنزما در دقایق ۴۵ و ۸۱ گل‌های رئال را زدند.

 

آتش‌بازی کهکشانی‌ها و توقف سیتی در سن‌سیرو

 

در دیگر بازی این گروه هم پاری‌سن‌ژرمن با تنها گل دقیقه ۲۲ ایکاردی موفق شد بروژ را مغلوب کند تا با ۱۲ امتیاز صدرنشین باقی بماند.  رئال هم با ۷ امتیاز همچنان امید دارد جای پاریسی‌ها را در صدر بگیرد.

 

آتش‌بازی کهکشانی‌ها و توقف سیتی در سن‌سیرو

 

در گروه B که ساعاتی پیش بایرن موفق شده بود در دیگر دیدارش المپیاکوس را شکست دهد، تاتنهام برابر ستاره‌سرخ با ۴ گل پیروز شد. لوسلسو در دقیقه ۳۴، سون در دقایق ۵۷ و ۶۱ و اریکسن در دقیقه ۸۵ گل‌های اسپرز را زدند.  تاتنهام با ۷ امتیاز در رده دوم این گروه قرار دارد و بایرن هم با ۱۰ امتیاز صعودش را قطعی کرده.

 

 

در گروه C، منچسترسیتی برخلاف بازی قبلی کار راحتی برابر آتالانتا نداشت. با گل دقیقه ۷ استرلینگ از آتالانتا پیش افتادند، اما ژسوس در دقیقه ۴۳ پنالتی‌اش را هدر داد تا پاشالیچ در دقیقه ۴۹ کار را به تساوی بکشاند. براوو در دقیقه ۸۱ از زمین بازی اخراج شد که با توجه به انجام تعویض‌های سیتی، واکر درون دروازه ایستاد.

 

آتش‌بازی کهکشانی‌ها و توقف سیتی در سن‌سیرو

 

در دیگر بازی این گروه که نبرد حساسی هم بود، دیناموزاگرب و شاختاردونتسک به تساوی ۳-۳ رسیدند.

در جدول این گروه سیتی با ۱۰ امتیاز صدرنشین است و شاختار و دینامو با ۵ امتیاز دوم و سوم هستند.

 

در گروه D هم نتیجه‌ای غیرمنتظره ثبت شد. بایرلورکوزن در خانه‌اش موفق شد ۲ بر یک اتلتیکومادرید را مغلوب کند. توماس در دقیقه ۴۱ به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد، سپس فولاند در دقیقه ۵۵ گل دوم لورکوزن را زد. گل دقیقه آخر موراتا فقط فاصله را کمتر کرد. 

 

در جدول این گروه یوونتوس ۱۰ امتیازی صدرنشین است و اتلتیکو با ۷ امتیاز در رده دوم قرار گرفته.

آتش‌بازی کهکشانی‌ها و توقف سیتی در سن‌سیرو

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied