شمانیوز

سرمربی ترک تبار تراکتور به دنبال راهی برای خروج تیمش از شرایط کنونی است.

به گزارش شمانیوز به نقل از "ورزش سه"، مصطفی  دنیزلی روز گذشته تمرین ریکاوری شاگردانش بعد از شکست مقابل سپاهان را زیر نظر داشت و با تعطیلی چند روزه تمرینات تراکتور راهی کشورش شد تا چند روز به استراحت بپردازد.


دنیزلی اما قبل از سفر به ترکیه صحبت هایی را درباره آینده تیمش انجام داد و ابراز امیدواری کرد که در آینده شرایط بسیار بهتر شود. سرمربی تراکتور در مصاحبه ای که بعد از شکست تلخ مقابل سپاهان انجام داد، قول قهرمانی در لیگ برتر را نیز داد و حالا او برای آنکه بتواند به وعده اش عمل کند، احتمالا تغییراتی را در ترکیب اصلی ایجاد خواهد کرد.


دنیزلی که بعد از بازی با سپاهان بارها از اشتباهات فردی بازیکنان سخن گفت، احتمالا در تعطیلات لیگ برتر به دنبال راهی برای خروج از بحران خواهد گشت. راهی که می تواند دست زدن او به ترکیب اولیه تیم در بازی های بعدی باشد. البته که دنیزلی در بازی های گذشته نیز بارها ترکیبش را تغییر داده اما احتمالا در آینده نیز بار دیگر شاهد این مساله باشیم تا روند تیم بهبود پیدا کند.


تراکتور در 3 بازی گذشته مقابل نساجی، استقلال و سپاهان 8 گل دریافت کرده و 3 شکست متوالی را تجربه کرده که این شرایط برای هواداران راضی کننده نیست و به همین خاطر پیش بینی می شود دنیزلی در آینده تغییرات بیشتری در ترکیب تیمش ایجاد کند و راه دیگری را برای سبک بازی تیمش با نفرات جدید برگزیند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied